lekarz Aleksander Skop

Ginekolog położnik, USG

3,7

Dr Skop prowadził moje dwie, jakże odmienne ciąże - córka 7 lat (pół roku na podtrzymaniu) i syn 3 tygodnie :-)(super samopoczucie i cała ciąża w ruchu). Dzięki profesjonalnemu i bardzo skrupulatnemu podejściu doktora możemy cieszyć się, że je mamy. Poleciłam dr Skopa bardzo wielu kobietom i żadna się nie zawiodła - wspaniały lekarz i człowiek. A w trudnych chwilach nie zostawia swych pacjentek bez pomocy - zawsze dostępny. Ja zawdzięczam mu wiele i wiem, że można na niego liczyć zawsze.

Moje odczucia pozytywne. Pan dr nie ma pamięci absolutnej ale kto z nas ma? W porównaniu z wieloma lekarzami, z którymi miałam kontakt pan dr i tak wiele pamięta. Jenak kojarzy swoje pacjentki i jest słowny a to wielki plus. Ciążę prowadził mi inny lekarz, u którego zawsze czułam się skrępowana a u pana dr Skopa czuje, że jest to po prostu wizyta lekarska i to jego praca. Po 1 wizycie miałam mieszane uczucia ale teraz się przekonałam. Człowiek cierpliwy. Owszem trzeba dopytywać jeśli chce się dowiedzieć wszystkiego bardzo dokładnie jednak ja nie mam z tym problemu.

Jest absolutnie fantastycznym i człowiekiem i lekarzem. Znakomite podejście, przeprowadził bezbłędnie moją ciążę i tylko dzięki niemu mój synek jest na świecie w dodatku delikatny w badaniu. Dziękuję Bogu za to, że postawił go na mojej drodze bo nigdy nie zwiodłam się na jego pomocy. Był na każde wezwanie.

To mądry lekarz, świetny specjalista, profesjonalny, a przy tym dobry człowiek. Pan doktor jest bardzo delikatny, współczujący. Myślę, że zawdzięczam mu życie. Lekarz który po przeprowadzonej operacji siada przy łóżku chorej i szczegółowo omawia przebieg operacji, odpowiada na pytania, pociesza (tak było w moim przypadku, chociaż nie chodziłam do prywatnego gabinetu). Mogę polecić, nie znam lepszego specjalisty w Toruniu, a wiem co mówię, spędziłam całą ciążę w Szpitalu i nie tylko.

Najlepszy ginekolog w Toruniu, poprowadził moje 2 ciąże, czulam sie bezpiecznie i komfortowo.

Dzięki P.doktorowi żyje niema lepszego i bardziej kompetentnego czlowieka dziękuje

Zdecydowanie polecam! To bardzo dobry i kompetentny lekarz. wszystko dokładnie tłumaczy, badanie nie sprawia bólu. jak dla mnie mógłby mniej mówić, ale nie jest męczący.

Byłam u dr Skopa na pierwszej wizycie ginekologicznej. Bardzo się bałam, ale po wejściu do gabinetu zapomniałam gdzie jestem. Pan Doktor zajął mnie rozmową, wszystko tłumaczył, kompetentnie wytłumaczył każde badanie, które wykonywał. Osobiście jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać ginekologa.

Osobiście jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać ginekologa.

Bardzo dobry specjalista.Prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona.Kompetentny,szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania,bardzo polecam.

Przez jego niedbalstwo zmarło dziecko w dniu 4 czerwca w szpitalu na bielanach. przez trzy godziny nie zajął się pacjentką, dziecko zmarło mimo iż ciąża jak i początek porodu przebiegał prawidłowo.... na jesieni 2012 w Toruńskim sądzie rusza proces. Mam nadzieję, że Pan doktor zapłaci najwyższą cenę za swoje niedbalstwo zwłaszcza że biegli wydali druzgocącą opinie na temat jego zaniedbań. Omijać...szerokim łukiem.