lekarz Aleksander Stadnicki-Kolendo

chociaz do konca nie spelnil moich oczekiwan bo majac usg w gabinecie myslalam, ze jednak mi to "standardowo" zrobi a jednak tego nie uczynil, to jednak jest mily i uprzejmy.co prawda ja o te usg dalej nie pytalam, ale widocznie nie widzial takiej potrzeby. wysluchal mnie do konca i w przeciwienstwie do innych lekarzy ginekologow, ktorzy mi mowili, ze nie mam panikowac, ten wytlumaczyl mi sprawe o co chodzi i mnie uspokoil. czas spedzony w gabinecie to okolo 20 minut a czas oczekiwania na wejscie do gabinetu - 3 godziny - tyle bylo pacjentek, a to chyba o czyms swiadczy :)

Poszlam do tego lekarza przy pierwszej ciazy gdyz innego ginekologa nie bylo w nasz przychodni, po pewnym czasie zaczelam jezdzic prywatnie do Torunia do dr Jacka Gbiorczyka, a do kolendy chodzilam tylko po zwolnienia. Od dr kolendy nic sie nie dowiedzialam co wychodzilo na usg a jak juz cos mowil to tylko burczal cos pod nosem! Dlatego z druga ciaza juz do niego nie poszlam i wszystkim znajomym nie polecam tego lekarza!!!

Dzięki niemu cieszę się dziś moim synkiem.

Dzięki niemu cieszę się dziś moim synkiem.

bardzo dobry i kompetentny lekarz polecam

bardzo dobry i kompetentny lekarz polecam