lekarz Aleksander Wójcik

2,7
2,7

to, w jaki sposób pan doktor potraktował bliską mi osobę aż prosi się o komentarz tutaj, to, że był nie miły to mało powiedziane, udarzanie pięścią w biórko i krzyczenie że, cytuję: ,,ja mam cukrzycę! jeszcze dziś nic nie jadłem!,, było wyrazem delikatnie mówiąc braku kultury i braku zwykłej ludzkiej empatii. Nie znam osiągnięć naukowych tego lekarza, wiec mój komentarz nie odnosi się do nich, natomiast jego postawa względem pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Panie doktorze, ludzie nie przychodzą do pana z nudów, czy dla rozrywki, przychodzą bo potrzebują pana ...

Panie doktorze, ludzie nie przychodzą do pana z nudów, czy dla rozrywki, przychodzą bo potrzebują pana pomocy, porady i wsparcia, nikt nie zmusza pana do praktykowania medycyny.

Mam bardzo negatywną opinię odnośnie metod leczenia "tego Pana" który nosi tyt. lekarza med.. Moja bliska osoba trafiła na geriatrię pod opiekę "jegomościa" z niskim poziomie sodu co sprawiało że nie mogła się poruszać o własnych siłach, po 2 tygodniach spędzonych w szpitalu i faszerowaniu lekami dla schizofreników, leczeniem na cukrzycę której nie ma, została wypisana nadal z niskim poziomie sodu oraz złamanym kręgosłupem - ale o tym dowiedziałem się po wizycie w innym szpitalu .... omijać klikę gorlickich cudotwórców

To już moja druga opinia i muszę stwierdzić, że brak mi słów uznania, podziwu i wdzięczności. Dr Wójcik jest nie tylko kompetentnym lekarzem ale i wspomniałam człowiekiem. Pacjenta nie traktuje jako jednostki chorobowej i choć leczy chorobę to nade wszystko okazuje swoje wielkie serce. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za wszystko

Ja o panu Wójciku mam najgorsze zdanie jakie może być nie polecam tego lekarza doprowadził do śmierci moją żonę widocznie nie douczony albo szkoda mu pieniędzy na badania ładował przez 14 lat w moją żonę sterydy wyniszczył organizm i żona zmarła mając 34lata w Krakowie lekarze powiedzieli że była bardzo źle prowadzona ale było już za późno

Pan doktor Wójcik jest osobą bardzo życzliwą, ma świetne podejście do pacjentów dlatego też ma ich tak wielu nawet z dalekich stron, jest zaangażowany w to co robi, widać że ta praca to jego pasja bo wkłada w nią całe swoje serce, ma nowoczesne metody leczenia, nie powiem na niego ani jednego złego słowa, Serdecznie polecam!

Jechałem do doktora z bardzo daleka. Niestety bardzo się zawiodłem. Lekarz na krzyczał na mnie,że nic mi nie jest u innego lekarza znalazłem odpowiedzi na moje objawy. Niestety najgorszy lekarz u jakiego byłem. Zdecydowanie nie polecam