Internista Gorlice

lekarz Anna Piecuch-Pawlowska

Bas-Med

38-300 Gorlice

Doktor Anna Piecuch Pawłowska to ktoś znacznie więcej niż lekarz rodzinny - to Osoba bliska , serdeczna , diagnozująca bezbłędnie chorobę pacjenta , ale także wczuwająca się w jego sytuację domową , potrzeby nie tylko chorego ciała ale także zainteresowania , pasje i marzenia . Stara się wszelkimi siłami ratować życie często naprawdę zagrożone . Dodaje temu życiu trochę serdecznego ciepła , radości i nadziei . O każdej porze i ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Mariusz Hycnar

Indiwidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Tuwima 15
Gorlice

Kretacz woli chlopakow leczyc a szczeglnie na ciele nienawidze go i dziwie sie ze jeszcze pracuje!!! ( no chyba, ze teraz leczy sie alkoholem zamiast lekami)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Robert Tenerowicz

Internista

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego
38-300 Gorlice

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,bardzo miły,skromny i wyrozumiały człowiek:)polecam warto do niego iść
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Krzysztof Kamiński

Gastroenterolog, Internista

Gorlice

Jeden z niewielu kompetentnych lekarz. Po odsiedzeniu swojego w kolejce, raczej sceptycznie podchodziłem do dalszej wizyty. Okazało się inaczej. Po badaniu, szybka diagnoza. Po zaaplikowaniu przepisanych leków, dolegliwości ustąpiły. Polecam każdemu z problemami gastrologicznymi.

lekarz Marek Lewek

Internista, Wizyty domowe

NOZ
Długosza 18
38-300 Gorlice

Bardzo kiepski lekarz. Doprosić się o skierowanie na badania graniczy z cudem, zawsze zmarnowany i uważa że jemu jest najgorzej w świecie. Jak się zapytałam co mi jest to porzucał sentencjami łacińskimi tak że nic z tego nie wiedziałam a jak poprosiłam żeby jaśniej i po polsku to powiedział że nie będzie drugi raz mówił. I to nie jeden raz tak było, jak każda moja wizyta wyglądała tak samo to ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Aleksander Wójcik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 125A
38-300 Gorlice

Pan doktor Wójcik jest osobą bardzo życzliwą, ma świetne podejście do pacjentów dlatego też ma ich tak wielu nawet z dalekich stron, jest zaangażowany w to co robi, widać że ta praca to jego pasja bo wkłada w nią całe swoje serce, ma nowoczesne metody leczenia, nie powiem na niego ani jednego złego słowa, Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

Internista, Diabetolog

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani DOKTOR Brzozowska Odyniec uważa się za najmądrzejszą kobietę świata , czemu daje wyraz podczas wizyty(KTO NIE JEST DOKTOREM LUB PO STUDIACH ,Z AUTOMATU JEST TRAKTOWANY JAKO CZŁOWIEK 2 KATEGORII).
Poza tym zwraca się do pacjenta słowami wprost z rynsztoka .Jest niesympatyczna , ale o tym można przekonać się podczas wizyty np w Nowym Sączu przy Alei Wolności 49 .
Może miała słabszy dzień ,ale to w żaden sposób nie ...
Opinia dodana przez: Dusia

lekarz Jan Bałajewicz

38-300 Gorlice

Od wielu lat jestem pacjentka doktora.Od 4 lat mam powazny problem z nerkami.Leczylo mnie kilku specjalistow jednak bagatelizowali problem.Dopiero doktor Jan podszedl do sprawy rzetelnie i kompleksowo.Zlecil szereg badan przed postawieniem diagnozy.Mam do niego zaufanie i zycze kazdemu takiego diagnosty.

lekarz Krzysztof Wojciechowski

38-300 Gorlice

Doktor notorycznie myli się przy wypisywaniu recept. To nie ten lek, to zapomni się podpisać, to zapomni pieczątki.

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

Interniści w mieście Gorlice