dr n. med. Aleksander Wosicki

Ginekolog położnik, USG

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z pacjentką. Pomógł mi w uciążliwej dolegliwości, z którą walczyłam przez dłuższy czas. Obecnie jestem w ciąży pod opieka dr.Wosickiego i jestem spokojna o jej przebieg, gdyż kazda wizyta jest b.dokładnie przeprowadzona z wszystkimi niezbędnymi badaniami. Polecam !!!

Dr Wosicki sam chyba wstawia te pozytywne opinie, absolutnie nie zadowolona pacjentka, wszystko zależy kto jakie ma oczekiwanie, moje wygórowane nie są,mimo to lekarz ich nie spełnia

Pan dr Aleksander Wosicki jest specjalistą wysokiej klasy. Od kilkunastu lat efektywnie leczę się u Pana Doktora. Dotychczas miałam okazję korzystać z doświadczeń lekarskich kilku innych ginekologów, lecz muszę stwierdzić, że dr Wosickiego wyróżniają kompetencje,wiedza, doświadczenie zawodowe, jak i kultura osobista.Polecam wszystkim pacjentkom dr Aleksandra Wosickiego jako najlepszego lekarza.

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert. Bardzo serdenicze go polecam, delikatnie bada i nie czułam żadnego bólu podczss badania.

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera.

Dr.Wosicki prowadzi moją ciąże i jeste w 100% zadowolona!miły,kompetentny,zawsze ma czas dla pacjentki,wizyta odbywa sie bez pospiechu,odpowiada na wszystkie pytania bardzo szczegółowo!Pierwszy lekarz ginekolog który spełnia moje oczekiwania!Polecam!

Godny polecenia, prowadził moją ciążę. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Wizyty w Jego gabinecie nie wiązały się z mega stresem, jak to było wcześniej.

Sumienny, odpowiedzialny, leki dobrze dobrane. Jestem bardzo zadowolona.

Sumienny, odpowiedzialny, leki dobrze dobrane. Jestem bardzo zadowolona.

B.dobry specjalista. Wizyta w gabinecie doktora Wosickiego spełnia oczekiwania wszystkich kobiet.

Prowadził moją ciąże. Byłam spokojna o jej przebieg. Miałam wykonane wszystkie niezbędne badania. Dzięki nowoczenej aparaturze mogłam obserwować na ekranie USG rozwój mojego maluszka z tygodnia na tydzień. Obecnie jestem pod kontrolą ginekologiczną. Poza tym, że jest profesjonalistą w swoim zawodzie jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety