3,7
3,5
3,7
3,6

witam serdecznie wszystkich opiniujących . Moje zdanie na pana doktora jest dosc krytyczne , cham nie z tej ziemi będąc u niego na pierwszej wizycie myslałam że z butów wyskoczę z nerwów. Moja córeczka ma bardzo poważne obciążenie genetyczne zesp. "ARNOLDA CZARLIEGO " Od ponad 3 lat moje dziecko boli głowa te bóle nasilają się od ok pół roku powodując wymioty omdlenia zawroty głowy. Prosiłam pana doktora o skierowanie na rezonans magnetyczny bo tylko to badanie wyklóczy ta chorobę , doktor patrzac w oczy mojego dziecka stwierdził że dziecko jest zdrowe i skierowania nie da. Dodając takie słowa "jeśli jest pani taka dociekliwa to niech pani sobie sama zbada głowę" . Po pierwsze ja nie twierdzę że moje dziecko akurat ma ta chorobę ja chcę być pewna że moje dziecko jest zdrowe i jest inny powód bólu głowy a nie jak pan doktor twierdzi dziecko jest zdrowe i wypisując leki neurologiczne nie wiadomo na co jeśli dziecko nie zostało w rzaden sposub zdjagnozowane . dla wiadomości pana doktora 2 września zostanie zrobiony rezonans prywatnie zapłacę sobie za niego ale jeśli coś wyjdzie to przyjdę osobiście panu wetknąć to badanie w krawat bo już nie będę ubliżać . NIE POLECAM CHAM NIE Z TEJ ZIEMI !!!!!!!!

Lekarz z podejściem do dziecka i rodziców. Dzisiaj bylismy pierwszy raz u Pana Doktora i po przeczytaniu niektórych opinii mile się zaskoczylismy :) Pan Doktor bardzo profesjonalny i miły zarazem. Wszytko nam wytłumaczył i zlecił potrzebne badanie. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie!!! Ja polecam z czystym sumieniem!!!OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!

Dla mnie lekarz powinien być kompetentny, rzeczowy, konkretny w swoim fachu. Najważniejsze dla pacjenta jest właściwa diagnoza i prawidłowe leczenie, uważam że w tym przypadku tak właśnie jest. LITOŚĆ I GŁASKANIE niczym się na nie przysłuży, a na kawę zapraszam do kawiarni ze znajomymi na pewno będzie sympatycznie :)

Witam. Nie polecam tego lekarza. Córka od 22/02/2017 na bule w okolicy lędźwiowej. Wykluczyliśmy nerki więc zrobiłam prywatnie rezonans magnetyczny. Dostałam skierowanie do neurologa. Pan Doktor nie patrząc na zdjęcia stwierdził pukając po kolanach i piętach że córka udaje i że musimy iść do psychiatry bo ma nerwobóle. Jak zaczęłam zadawać pytania dlaczego nie zerknie na rezonans to mi powiedział że nie musi i on wie co jej jest. Na koniec stwierdził że ja też powinnam iść do psychiatry. Jakaś masakra Cham do potęgi. Nie polecam. Brak słów.

Jakaś masakra Cham do potęgi. Nie polecam. Brak słów.

MÓJ SYN JEST LECZONY PRZEZ PANA DOKTORA OD 11 LAT. OSOBIŚCIE NIE ROZUMIEM TAKICH KRYTYCZNYCH OPINII NIEKTÓRYCH PACJENTÓW. PROSZĘ NAPRAWDĘ SIĘ NIMI NIE ZRAŻAĆ PONIEWAŻ KAŻDY ODBIERA INACZEJ LEKARZA.OWSZEM JEST TO LEKARZ, KTÓRY NIE SPOUCHWALA SIĘ Z PACJENTAMI ALE SPECJALISTĄ JEST BARDZO DOBRYM.MAM ZNAJOMYCH ,KTÓRYM POLECIŁAM PANA DOKTORA I SĄ BARDZO ZADOWOLENI - ROZPOZNAŁ I LECZY U ICH DZIECI WIELE CHORÓB KTÓRYCH WCZEŚNIEJ ŻADEN Z LEKARZY NIE WYKRYŁ.NIE ROZUMIEM TEŻ OSOBY ,KTÓRA STWIERDZIŁA ŻE "TYLKO CZEKAŁ NA ŁAPÓWKĘ " JA CHCĄC PODZIĘKOWAĆ DOKTOROWI ZA ROZPOZNANIE , LECZENIE I PRZEDE WSZYSTKIM ZA ZROZUMIENIE JUŻ PO CAŁYM ZDARZENIU- STANOWCZO ODMÓWIŁ MI PRZYJĘCIA MOJEGO PODZIĘKOWANIA.TAKIEGO SPECJALISTĘ POLECAM KAŻDEMU.

Jak dla mnie to najlepszy specjalista w mieście, leczyłam syna dobrych kilka lat i nie dam złego słowa powiedzieć o dr. Zielniku.

Bardzo dobry specjalista. Nie powiem o nim złego słowa, fakt, jest trochę trudny w obejściu ale to lekarz i ma leczyć a nie się zaprzyjaźniać. Polecam z czystym sumieniem.

polecam.kompetentny,rzeczowy.podszedl do naszego syna po ludzku wrecz ojcowsku.nie mowi zbyt wiele,nie wyprzedza faktow.godny zaufania,skuteczny.z perspektywy lat najlepszy do ktorego trafilismy.

Byłam z moim synem na pierwszej wizycie u dr Zielnika i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tego lekarza. Jestem pewna ,że moje dziecko jest w dobrych rękach. Pan doktor ma świetne podejście do dzieci i na pewno jest świetnym specjalistą.

Nie polecam, mało kontaktowy strach mu zadać pytanie bo odburknie . Niemiły. Chyba zakompleksiony..nawet nie powiedział na co moje dziecko jest chore, tylko przepisał leki.