lekarz Aleksandr Prudkij

Bardzo dobry lekarz. Szeroka wiedza z rozntch dziedzin. Uratowal mnie przy silnym zakazeniu. Goraco polecam.

Nie jest tak dobrym lekarzem wypuszcza pacjentów do domku z dużym ciśnieniem a za 20 minut pacjent traci przypomnieć z bardzo małym ciśnieniem karetka pogotowia po przjezdzie nie wierzyła ze coś takiego można zrobić pacjentowi który był przez niego diagnozowany to nie lekarz

Aleksandr Prudkij bardzo dobry lekarz,poświęca czas pacjentowi, dokładnie bada,zrozumiale tłumaczy,ma dużą zdolność szybkiego diagnozowania pacjenta,polecam każdemu