lekarz Aleksandra Bokajło

Anestezjolog

3,2
3,4

Trafiłam do dr Aleksandry z silnym, trwającym już co najmniej tydzień bólem, całej prawej ręki, szczególnie przedramienia oraz utratą czucia w trzech palcach (zespół cieśni nadgarstka). Poddałam się serii zabiegów akupunktury i bóle zupełnie ustały. Ani przed zabiegami, ani w ich trakcie nie zażywałam żadnych leków przeciwbólowych czy przeciwzapalnych. Od tego czasu minęło ok. 3 m-ce i ból nie wrócił więc mogę uczciwie potwierdzić skuteczność zabiegów akupunktury. Ponadto dr Bokajło zaleciła mi zażywanie suplementów, które (oczywiście nie są tanie), ale znacznie poprawiły funkcjonowanie mojego organizmu po przejściu na wegetarianizm, lepsze samopoczucie, więcej energii etc.
Chcę podkreślić, że kryterium wyboru konkretnego akupunkturzysty było bycie również lekarzem medycyny konwencjonalnej. Na dr Aleksandrę trafiłam przeszukując oferty w internecie.

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Leczę się od ponad pół roku na depresję, wcześniej trafiałem na wielu lekarzy i każdy stawiał inną diagnozę, a poprawy nie było. Fakt, pani doktor stosuje przy terapii naturalne metody leczenia, które są bardziej kosztowne od aptecznych farmaceutyków i czas kuracji też jest dłuższy. Trzeba być cierpliwym, bo od razu nie pomogą, u mnie zaczeły działać po 3 miesiącach systematycznego zażywania. Połączenie ich z akupunkturą jest rewelacyjne. Przy okazji wyleczyłem trądzik, który powodował dodatkowo złe samopoczucie, gdyż czułem się jak nastolatek w skórze dorosłego. Bardzo polecam!

Przez panią Bokajło o mało nie pożegnałam się z życiem. Choć jej aparatura diagnostyczna wykryła znana mi z nazwy, poważną chorobę układową, pani Bokajło z uśmiechem na ustach upierała się, że to nerwica, której chciała zaradzić akupunkturą (130 zł za 15minutowy seans - skandal). Gdyby nie neurolog, który w porę skierował mnie do szpitala mogło się to dla mnie skończyć tragicznie. Albo ta kobieta nie ma bladego pojęcia o chorobach i powinna wycofać się z wykonywania zawodu lekarza, albo przedkłada własny interes finansowy nad dobro pacjenta. W mojej prywatnej opinii, opcja druga..

Wreszcie trafiłam do konkretnej osoby, która słuchała i rzetelnie podeszła do mojego problemu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Oby wszyscy lekarze byli tak profesjonakni, kompetentni i kompleksowi. K.M.

K.M.

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej pani. Brak kompetencji, naciąganie na leki i rzekomą akupunkturę(czas zabiegów skraca według własnego widzimisię). Gdy pacjent informuje o jakichkolwiek wątpliwościach wpada w histerię. Twierdzi, że przecież musi jakoś spłacić kredyty po zmarłym mężu. To chyba mówi samo za siebie. Wyrachowanie, którego pracownik służby zdrowia powinien się wstydzić!