Anestezjolog Wrocław

lekarz Jacek Smereka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Fantastyczny lekarz - porozmawiał, wysłuchał, uspokoił, bardzo o mnie zadbał i dwukrotnie sprawdził czy wszystko dobrze po zabiegu. Nie mogłam trafić lepiej. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Swojczycka 113A
51-502 Wrocław

super jest Die Ärtn . pomogla mi duzo ....Pozdrowienia

super jest Die Ärtn . pomogla mi duzo ....Pozdrowienia

Gabinet lekarski

53-507 Wrocław

Bardzo sympatyczny lekarz .Polecam Panią Doktor z całego serca i jeśli w przyszłości będę musiała korzystać z pomocy lekarza anestezjologa to wrócę do Pani Anny Żołnowskiej do Medixu.

Opinia dodana przez: anonim

Zachodnia 20/66
53-644 Wrocław

Konkretny człowiek i konkretny lekarz, ma duże doświadczenie i doskonale podejście do małych dzieci. Cierpliwy i uprzejmy, mimo fochów córki wizyty przebiegają spokojnie i dr wszystko dokładnie tłumaczy. Jeden z najlepszych lekarzy, a w ciągu kilku lat "przewinęłyśmy" się u kilkudziesięciu specjalistów. Przy tym człowiek ciepły i z poczuciem humoru, mamy szczęście, że jest naszym lekarzem rodzinnym :)

Opinia dodana przez: Hania

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

51-124 Wrocław

Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!

Opinia dodana przez: Marina1 morfi14

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Trafiłam do dr Aleksandry z silnym, trwającym już co najmniej tydzień bólem, całej prawej ręki, szczególnie przedramienia oraz utratą czucia w trzech palcach (zespół cieśni nadgarstka). Poddałam się serii zabiegów akupunktury i bóle zupełnie ustały. Ani przed zabiegami, ani w ich trakcie nie zażywałam żadnych leków przeciwbólowych czy przeciwzapalnych. Od tego czasu minęło ok. 3 m-ce i ból nie wrócił więc mogę uczciwie potwierdzić skuteczność zabiegów akupunktury. Ponadto dr Bokajło zaleciła mi zażywanie suplementów, które (oczywiście nie są tanie), ale znacznie poprawiły funkcjonowanie mojego organizmu po przejściu na wegetarianizm, lepsze samopoczucie, więcej energii etc.
Chcę podkreślić, że kryterium wyboru konkretnego akupunkturzysty było bycie również lekarzem medycyny konwencjonalnej. Na dr Aleksandrę trafiłam przeszukując oferty w internecie.

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marek Mularczyk

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Centrum Leczenia Bólu

Wrocław

Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny.
Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie.

Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry czy do widzenia). Mówił strasznie cicho tak jak by mu w ogóle nie zależało na kontakcie ze mną, często zgadywałem o co mu chodzi i wielokrotnie musiałem prosić, żeby powtórzył. W przeciągu dwóch minut powiedział, że nie ma mi nic do zaoferowania, ale mino to wstał żeby zrobić badanie. Zauważył pewne ograniczenia ruchomości (które zauważyłby każdy student fizjoterapii). Badając ruchomość ciała tak naprawdę ograniczył tą ruchomość jeszcze bardziej, a po „terapii” wyeksponował żeby pokazać, że ta zmiana to efekt jego pracy, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Trochę się znam na terapii manualnej, a uprawiając sport przez ponad 30 lat bardzo dobrze znam swoje ciało i jego dysfunkcje, więc byłem zszokowany zachowaniem tego Pana.
Podczas całej wizyty wykazał się kompletnym brakiem szacunku do pacjenta. Potraktował mnie jak intruza, który zakłuca jego błogostan. Nie jestem specjalistą, ale w moim odczuciu ten Pan ma jakieś problemy natury „psycho-emocjonalnej” i podejrzewam, że ma dobre i złe dni, i na pewno zdarza mu sie czasami zrobić swoją pracę dobrze, ale wybierając się do niego to na to bym nie liczył. Terapia manualna ma bardzo wiele do zaoferowania, ale Nie Pan dr Mularczyk!

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Leonidas Gakis

Chirurg ogólny, Anestezjolog

ulica Wrocławska 13
54-101 Wrocław

Podczas pobytu w Dcchp dzień po operacji napotkała mnie nie miła sytuacja, zostałam źle potraktowana przez Dr Leonidasa Gakisa. Doktor był nie miły, zadrwił ze mnie, po czym tłumaczył się, że to były tylko żarty. Uraził mnie, jego zachowanie było bardzo nie stosowne. Moim zdaniem owy lekarz jest nie uprzejmy i nie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Iwona

Senaforowa 89/4
52-115 Wrocław

Zła diagnoza postawiona na podstawie jednego badania. Lekarz z taki doświadczeniem powinien mieć bardziej profesjonalne podejście do pacjenta. a może to już wypalenie zawodowe?

Stefczyka 23
Wrocław

Najgorsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek miałem. Dowiedziałem się, że mam straszne nadciśnienie przez "rozwalone nerki" (choć panią nie interesowało to, że biegłem przed wizytą, żeby się nie spóźnić, a przed wyjściem wypiłem kawę), natomiast poleciła mi kupić ciśnieniomierz w jedynym konkretnym sklepie we Wrocławiu. Od tego czasu jestem zupełnie rozstrojony zdrowotnie, non stop mam wrażenie, że coś mi jest choć lekarze mówią, że jest ok. Oczywiście wszystkie opinie "pani doktor" zostały wyśmiane przez lekarzy u których byłem, żeby je zweryfikować. Ta pani zrobiła ze mnie hipochondryka i osobiście odradzam każdemu wizyty u tej pani. No chyba, że chcecie się dowiedzieć, że macie nadciśnienie i musicie kupić ciśnieniomierz na nowowiejskiej (każdemu mówi to samo, mojej koleżance z pracy wcisnęła ten sam kit).

Opinia dodana przez: cukkul

Anestezjolodzy w mieście Wrocław