Lekarze Anestezjolog Wrocław

- 137
Średnia ocen: 5,0/5
PAni doktor pełna pozytywnej energii, wiedzy i empatii. Rzeczowo wyjaśniła problem i wskazała co mam robić. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jacek Smereka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

liczba opinii: 3

Średnia ocen: 5,0/5
Wyrazy Wielkiego Szacunku dla Pana Profesora za zaangażowanie i otoczoną opiekę podczas mojej operacji w dniu 3 kwietnia 2023 roku na oddziale chirurgiczno-urologicznym szpitala w Miliczu. Polecam wszystkim, aby podczas operacji trafili na tak dobrego jak PROFESOR ANESTAGIOLOGA. DZIĘKUJĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Opinia dodana przez: Roman z Krotoszyna
Średnia ocen: 5,0/5
super jest Die Ärtn . pomogla mi duzo ....Pozdrowienia
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Super Lekarz zawsze pomocny Opiekuńczy i Odpowiedzialny .Bardziej kompetentny niż zawód lekarza wymaga. POLECAM TYM którzy naprawdę potrzebują POMOCY. znam od wielu lat i zawsze mnie Zadziwiał
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz! Pani Doktor dokonała szczegółowego wywiadu. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna!
Opinia dodana przez: anonim
Średnia ocen: 4,8/5
Konkretny człowiek i konkretny lekarz, ma duże doświadczenie i doskonale podejście do małych dzieci. Cierpliwy i uprzejmy, mimo fochów córki wizyty przebiegają spokojnie i dr wszystko dokładnie tłumaczy. Jeden z najlepszych lekarzy, a w ciągu kilku lat "przewinęłyśmy" się u kilkudziesięciu specjalistów. Przy tym człowiek ciepły i z poczuciem humoru, mamy szczęście, że jest naszym lekarzem rodzinnym :)
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

liczba opinii: 1

Średnia ocen: 4,5/5
Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!
Opinia dodana przez: Marina1

lekarz Wiesław Dziuba

Internista, Anestezjolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Średnia ocen: 4,2/5
Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,6/5
Właśnie zakończyłam 9 mies terapię u dr A. Bokajło. Po pierwsze jednak, Pani doktor przyjmuje we Wrocławiu na ul. Pieszyckiej 34/1, więc podany tu adres jest błędny!! Co do terapii, moim problemem były napady lęku, które nasiliły się przez pandemię - zamknięcie, praca zdalna, itp. Do tego miałam silne bóle brzucha, które pojawiały się nagle. Diagnozowałam się u wielu lekarzy (również gastroskopia) i nic nie wykryli. Dzięki u P. Bokajło ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Mularczyk

Anestezjolog, Fizjoterapeuta

  (+2 więcej)
liczba opinii: 15

Średnia ocen: 2,7/5
Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny. Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie. Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty (nawet nie ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Leonidas Gakis

Chirurg ogólny, Anestezjolog

liczba opinii: 1

Średnia ocen: 2,0/5
Podczas pobytu w Dcchp dzień po operacji napotkała mnie nie miła sytuacja, zostałam źle potraktowana przez Dr Leonidasa Gakisa. Doktor był nie miły, zadrwił ze mnie, po czym tłumaczył się, że to były tylko żarty. Uraził mnie, jego zachowanie było bardzo nie stosowne. Moim zdaniem owy lekarz jest nie uprzejmy i nie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona
Średnia ocen: 1,3/5
Zła diagnoza postawiona na podstawie jednego badania. Lekarz z taki doświadczeniem powinien mieć bardziej profesjonalne podejście do pacjenta. a może to już wypalenie zawodowe?
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 1,2/5
Najgorsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek miałem. Dowiedziałem się, że mam straszne nadciśnienie przez "rozwalone nerki" (choć panią nie interesowało to, że biegłem przed wizytą, żeby się nie spóźnić, a przed wyjściem wypiłem kawę), natomiast poleciła mi kupić ciśnieniomierz w jedynym konkretnym sklepie we Wrocławiu. Od tego czasu jestem zupełnie rozstrojony zdrowotnie, non stop mam wrażenie, że coś mi jest choć lekarze mówią, że jest ok. Oczywiście wszystkie opinie "pani doktor" ...
Opinia dodana przez: cukkul

Maurycy Pawęzowski

Położna, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Średnia ocen: 1,0/5
Nie polecam tego lekarza. Wszystko trzeba się dopytywać. Żadnej informacji, czegokolwiek. Ja jako pacjentka mam prawo nie wiedzieć o co mam pytać. Wizyta kontrolna po operacji. Zero badania, wytłumaczenia co można a czego nie. Wchodzisz na wizytę a pan doktor tylko patrzy w monitor. To bardzo zniechęca do chodzenia do ginekologa. U mojej koleżanki na usg widział jajnik, który został jej usunięty. To nie jest opieka medyczna jaką powinnyśmy mieć.
Opinia dodana przez: Joanna
Średnia ocen: 1,0/5
Chiniewicz Banach Izabela - Terrible Dr. My wife has soar throat and it's hurting to the level she can't even eat properly. The Dr was so rude to her on the phone and hung up by saying that she is fine. Her license should be cancelled she is not qualified to be a Dr.
Opinia dodana przez: Shahzain Khan

lekarz Kinga Niewińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

liczba opinii: 1

Średnia ocen: 1,0/5
Z "szanowną" panią miałam nieprzyjemność spotkać się w szpitalu przy ul. Borowskiej, kiedy bliska mi osoba trafiła tam karetką w ciężkim stanie po zatruciu czadem. Osoba ta, BĘDĄC NIEPRZYTOMNĄ, czekała na panią doktor, bez której nie można było rozpocząć niezbędnych działań. Kiedy dotarłam na miejsce, najwidoczniej czekanie na panią dr trwało już zdecydowanie dłużej niż powinno, ponieważ personel zaczął po cichu, tak, żebym jak najmniej słyszała, dzwonić do niej i ...
Opinia dodana przez: Anonim
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat