2,4
2,7

Absolutnie polecam. Jeśli ktoś oczekuje wykręcania nóg i rąk i trzasków w kręgosłupie to na pewno tu tego nie znajdzie. Spokój i profesjonalizm a do tego efekty super.

Kompletny brak komunikacji. O dziwnym podejściu słyszałem, ale to wyglądało jak czarowanie?... szkoda czasu i pieniędzy. Nic się nie dowiedziałem, nic nie pomogło. Zero wyjaśnień, zero zaleceń, a plecy mnie bolą, bo mam źle dobrane okulary... Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Kompletne dno Zero uprzejmości Zero empatii Zero badania Zero możliwości dyskusji Wizyta trwała 2 minuty - zakończyła się slowami „Uważam wizytę za zakończona - proszę opuścić gabinet” Brak możliwości wejścia z dzieckiem obojga rodziców -tylko matka - brak przestrzegania podstawowych procedur związanych choćby z maseczka . „Specjalista” nie dał nawet możliwości wiary w jego rzekoma wiedzę - nie zbadał dziecka jak większość osteopatów, na koniec powiedział tylko ,ze zrobiliśmy sobie niepotrzebna wycieczkę do Wrocławia.

Kompletne dno
Zero uprzejmości
Zero empatii
Zero badania
Zero możliwości dyskusji
Wizyta trwała 2 minuty - zakończyła się slowami
„Uważam wizytę za zakończona - proszę opuścić gabinet”
Brak możliwości wejścia z dzieckiem obojga rodziców

Przez ponad miesiąc zmagałam się z bólem pleców uniemożliwiającym siedzenie. Wizyty u kilku lekarzy nie przyniosły żadnej poprawy, diagnozy były błędne natomiast Pan Marek zlokalizował i rozwiązał problem w kilka minut. Po około tygodniu ból całkowicie ustąpił. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, doktor od początku wzbudził moje zaufanie. Z całego serca polecam! :)

Super specjalista,jedyny w swoim rodzaju,w 15 minut wyleczona zostałam z tego co leczyli mnie rózni specjaliści przez 2,5 roku. Może troszkę małomówny, ale na pogaduszki to idę z przyjaciólmi, tu była istotna pomoc fachowa, którą otrzymałam.Polecam.

Nie polecam tego buraka szczególnie do małych dzieci. Chyba sprawia mu radość jak sie wydzierają w niebogłosy i nie mam na myśli ze dziecko płacze bo wymaga tego terapia (jestem to w stanie zrozumieć) tylko przerażone burakiem dziecko ryczy a on nie pozwala sie do niego zbliżyć aby go uspokoić . Poza tym nie interesuje go problem z jakim do niego przyszłam tylko robi swoje. Pomijam to co większość juz napisała ze gbur bez grama kultury, obraza pacjentów itp Dla mnie to psychol, który sam wymaga leczenia. Doradzam wszystkim niezadowolonym nie płacić za wizytę. Moze wtedy zacznie zmieniać swoje postępowanie.

Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny. Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie. Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry czy do widzenia). Mówił strasznie cicho tak jak by mu w ogóle nie zależało na ...

Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty (nawet nie trudził się powiedzieć dzień dobry czy do widzenia). Mówił strasznie cicho tak jak by mu w ogóle nie zależało na kontakcie ze mną, często zgadywałem o co mu chodzi i wielokrotnie musiałem prosić, żeby powtórzył. W przeciągu dwóch minut powiedział, że nie ma mi nic do zaoferowania, ale mino to wstał żeby zrobić badanie. Zauważył pewne ograniczenia ruchomości (które zauważyłby każdy student fizjoterapii). Badając ruchomość ciała tak naprawdę ograniczył tą ruchomość jeszcze bardziej, a po „terapii” wyeksponował żeby pokazać, że ta zmiana to efekt jego pracy, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Trochę się znam na terapii manualnej, a uprawiając sport przez ponad 30 lat bardzo dobrze znam swoje ciało i jego dysfunkcje, więc byłem zszokowany zachowaniem tego Pana.
Podczas całej wizyty wykazał się kompletnym brakiem szacunku do pacjenta. Potraktował mnie jak intruza, który zakłuca jego błogostan. Nie jestem specjalistą, ale w moim odczuciu ten Pan ma jakieś problemy natury „psycho-emocjonalnej” i podejrzewam, że ma dobre i złe dni, i na pewno zdarza mu sie czasami zrobić swoją pracę dobrze, ale wybierając się do niego to na to bym nie liczył. Terapia manualna ma bardzo wiele do zaoferowania, ale Nie Pan dr Mularczyk!

Kompetentny, ale mina grabarza. Przy takim czlowieku trudno sie odprezyc, co przy leczeniu osteopatycznym nie jest bez znaczenia

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Od ostatniego czasu doktor Mularczyk zmienił się bardzo na niekorzyść, mam wrażenie że stawia siebie w pozycji Boga, zmienia zdanie z wizyty na wizytę, całkowicie nie szanuje pacjentów, jest arogancki. Z synem byłam na pierwszej wizycie we wrześniu 2015 r. diagnoza lekarza była taka, że nie ma chorób nie do wyleczenia i że po 3 miesiącach syn będzie zdrowy. Na ponownej wizycie pan Mularczyk zaproponował termin ponownej wizyty i stwierdził, że nie wiadomo jak sprawa będzie wyglądała i tak na prawdę może się okazać, że syn będzie miał częste nawroty problemu. Pan Mularczyk nie pamiętał i wypierał się pierwotnej diagnozy, wręcz zachował się obraźliwie napadając na mnie jako matkę, że nie pamiętam tego co powiedział i powinnam lepiej go słuchać. Poproszony o wyjaśnienia stwierdził, że nie będzie niczego powtarzał i że powinnam lepiej słuchać syna - 12 latka oraz w zasadzie nas wyprosił stwierdzając, że wizyta jest skończona. Uważam, że EGO pana Mularczyka przerosło wszelkie oczekiwania i taki lekarz bez pokory i szacunku nie jest w stanie już nikomu pomóc a jedynie może zaszkodzić zwłaszcza, że pracuje na bardzo głębokich poziomach energetycznych. Pacjent przychodzący z nadzieją na uzyskanie pomocy, jest zawsze bardzo otwarty a obecnie otrzyma jedynie wiele negatywnych emocji. Nie polecam tego lekarza nikomu, wizyta bardzo droga a efekt żaden i dużo nieprzyjemności.

Osobiście nie polecam tego człowieka,dla mnie to nie lekarz.Jechałem do niego 500 km z ogromną nadzieją,że mi pomoże w moich dolegliwościach bólowych kręgosłupa.Niestety okazał się dziwnym,niekomunikatywnym człowiekiem.Będąc na drugiej wizycie wmawiał mi że mnie informował o pewnych zaleceniach,co nie miało miejsca.No cóż nie bez powodu nie zgodził się na obecność żony podczas wizyty,po co kolejna para uszu.....Po wizycie czułem się bardzo źle,musiałem szybko szukać pomocy u innego lekarza-nie byłem w stanie pracować.Nie wzbudził we mnie zaufania i dobrego wrażenia.NIE POLECAM-szkoda czasu,drogi i pieniędzy.