2,4
2,7

polecam!!!!!!!!! to profesjobnalista, ból kręgosłupa minał Magda

polecam!!!!!!!!!
to profesjobnalista, ból kręgosłupa minał

Magda

Pan Marek jest genialny. Dzięki niemu przestałam chodzić po lekarzach. Ma swój "styl" pracy i.. bardzo dobrze. Trafia w sedno problemu, pomógł też wielu moim znajomym. Polecam go wszystkim.

Byłam u doktora Mularczyka z bólami głowy. Wizyta była dziwna. Lekarz nie chciał widzieć żadnych wyników badań. Jedynie szczegółowo przeprowadził wywiad - operacje, choroby, wypadki, dolegliwości itp. (Bóle głowy miałam straszne i praktycznie od kilku lat ból prawie nie ustępował. Żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Żadne badania nic nie wykazały). Doktor Mularczyk "powyginał" mnie na boki, to trwało zaledwie chwilę i nagle przeszedł mi ból głowy i nie boli mnie do dziś (to już 3 miesiące). Nie pamiętam już kiedy tak długo mnie głowa nie bolała. Co prawda z lekarza musiałam "wyciągać" przyczyny moich dolegliwości, ale wytłumaczył mi wszystko. Najlepsze jest to, że powiedział że może juz nigdy nie będę musiała do niego przyjeżdżać. Więc nie naciąga na wizyty. Jakby mi kiedyś wróciły te bóle to znów pojade do niego. Polecam wszystkim. Najważniejsze to wierzyć w to, że pomoże - to naprawdę dużo daje. POLECAM!!!

Brak rozmowy, nonszalancja, krytykanctwo w stosunku do lekarza, który mnie prowadził wczesniej- to nie wzbudza zaufania. Metoda leczenia dziwna- jakas medytacja, zamkniete oczy, mruczenie... Czarownik voo-doo? Nie pomogło- fakt, nie bylam nastawiona ufnie..A byc moze nastawienie i WIARA w uzdrowienie są tu kluczowe?:) Ewa N.

Pan Marek bardzo słabo lub w ogóle nie komunikuje w czym problem, jak rozwiązany, jakie dalsze kroki