dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińskadr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dermatolog estetyczny

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska
Od 10 lat jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i anty-aging. Skończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Aby pogłębiać swoją wiedzę uczestniczyłam w międzynarodowych konferencjach, a umiejętności praktyczne szkoliłam na wielu kursach m. in. Q-med Academy. Od wielu lat jestem również trenerem najnowszych technik podawania kwasu hialuronowego. Jestem szkoleniowcem Restylane i expertem Teosyal.

W naszym gabinecie dbamy o piękno, młodość i poczucie atrakcyjności naszych pacjentek. Wybieramy tylko najlepsze technologie, dzięki czemu osiągamy wyjątkową skuteczność i długotrwałe efekty. Najnowszym hitem gabinetu jest medycyna regeneracyjna i zabiegi, które mobilizują nasze komórki do odnowy.

To u nas odzyskasz piękną i zdrową skórę - promienną, jednolitą karnację, idealnie nawodnioną i sprężystą. Naturalnie i bezpiecznie zredukujesz zmarszczki oraz przywrócisz twarzy młodzieńcze rysy i kształt. Komfort pacjentów jest priorytetem, dlatego dobieramy odpowiednie znieczulenie a duża część zabiegów wykonywana jest kaniulą (tępą igłą).

Najnowszą wiedzą chętnie dzielę się z pacjentami, dlatego przez wiele lat pisałam dla czasopisma Art of Beauty i występowałam w radio i telewizji. Zapraszam na mojego BLOGA, gdzie zamieszczam swoje odkrycia dotyczące pielęgnacji, trybu życia i odżywiania.

Profesjonalne, kompetentne i nowoczesne podejście do pacjenta. Służy radą i poradą. Widać że pieniądz nie odgrywa największej roli. Pani doktor poświęca czasu tyle ile pacjent potrzebuje, traktowanie pacjenta w sposób partnerski. Polecam.