lekarz Aleksandra Derewianko-Wołoszyn

2,7
3,3
3,3
2,7

Do Pani doktor zwróciłam się po leki z konkretnym rozpoznaniem i wynikami laboratoryjnymi. Mimo moich obiekcji, Pani doktor przepisała lek na inne schorzenie twierdząc, że pomoże też i na moje. Żadnych informacji potwierdzających zdanie Pani doktor nie znalazłam na ulotce leku czy w internecie. W rezultacie nie tylko nadal męczyłam się z chorobą, ale stan mój pogorszył się i przepisany lek wywołał inne schorzenie. Wystarczyło przepisać jeden z wielu dostępnych w aptece leków kierując się wynikami z laboratorium.

Doktor prowadziła moje 2 ciąże. Zawsze dyspozycyjna- telefon.Pełna życzliwości, wiedzy. Inni lekarze mówili,że nigdy nie zajdę w ciążę.

Polecam lekarza kobietom, którym chodzi tylko o antykoncepcję.Oczywiście Pani doktor jest bardzo miła ale jak dla mnie nic poza tym,chodziłam do niej dość długo dopóki nie zaczęłam mieć problemów z którymi ona sobie nie mogła poradzić wręcz wciskając mi następne opakowania tabletek antykoncepcyjnych.Na pierwszą wizytę ją polecam bo nie odstrasza ale następne radzę przemyśleć.