lekarz Aleksandra Jeśman

2,9

Profesjonalne podejście do pacjenta i życzliwość. Badanie wykonane szybko i bezboleśnie. Bezproblemowo dostałam receptę na wskazane przeze mnie środki antykoncepcyjne. Pani Dr była pomocna i kompetenta

Gdybym mogła za uprzejmość dałabym ujemne gwiazdki. Na cytologie zgłosiłam się po upływie ok 11 miesięcy od leczenia, jednak nie jestem ekspertem, żeby ocenić ze to za wcześnie, a od profesjonalisty oczekuje spokojnego uświadomienia a nie krzyków i wyzywania. Do końca wizyty trwała taka amtosfera, że miałam ochotę opuścić gabinet. Wyszłam zestresowana, zniesmaczona tym, w jaki sposób zostałam potraktowana. Ostatecznie bałam się w ogóle odezwać i to był błąd bo należało zwrócić uwagę. Wyjątkowo niesympatyczna osoba.

Pani doktor niemiła bardzo pogardliwa dla pacjęta od razu krytykuje a najbardziej jeśli ktoś ma nadwagę nawet lekką!nie wypisała recepty na antykoncepcje i nie zbadała ,NIE POLCAM WIZYTY TYM BARDZIEJ PRYWATNEJ!!!!

Nigdy nie byłam u gorszego lekarza...a było ich trochę w ciągu mojego życia...niemiła osoba...czekałam na wizytę 3 miesiące i 2 godziny w przychodzi specjalnie przyjedzając z innego miasta...kiedy to pani doktor nawet mnie nie zbadała bo przecież mnie nic nie boli to po co badać...(a ostatni raz byłam badana rok temu). Oczywiście nie ważne co było u mnie w karcie...bo to stare wyniki badań itp...na dodatek wystawiła mi receptę bez refundacji chociaż leczę się na PCO...(tu trochej mojej winy bo mogłam się zorientować)

świetna lekarka, bardzo miła i delikatna , można o wszystko zapytać i dostanie się wyczerpująca odpowiedź.

Pani doktor na pewno jest kompetentna i uprzejma, wizyta u niej jest czystą przyjemnością. Niestety w przychodni dużo pacjentów, kolejka i narzeka że nie może poświęcać pacjentką dużo czasu.

Serdecznie odradzam tego lekarza. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do innego człowieka. Pani doktor nakrzyczała na mnie w obecności personelu. Owszem wykonała badanie szybko i bezboleśnie ale kiedy zapytałam czy mogę stosować antykoncepcje przy nieregularnym cyklu podarła receptę i powiedziała żeby jej nie zawracać głowy badaniami jeśli chce się po prostu tabletki. Dobry lekarz powinien chyba zbadać pacjentkę zanim przepiszę jej po raz pierwszy lek. tymczasem pani doktor stwierdziła że albo badanie albo antykoncepcja. wyjątkowo niemiła i nieprofesjonalna osoba.

Pani doktor jest przesympatyczna!Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Polecam wszystkim kobietom takiego ginekologa.