Byłam w bardzo trudnej sytuacji przed rozwodem po przemocy czułam sie bez wartości ale dzięki pani Oli odzyskałam siłe i teraz jest dobrze ułożyłam sobie życie bardzo dziekuje pani Doktor

Nie wiedziałam co chce robić w życiu, nie miałam celu rozstałam sie z partnerem, byłam na życiowym zakręcie. Bardzo dziekuje pani Oli za pomoc

Atmosfera pełna bezpieczeństwa, mogłam pracować nad zmianami w swoim życiu a było wcześniej u mnie zle (utrata pracy, choroba dziecka ) dziekuje za pomoc

Miałam depresje i myśli samobójcze byłam blisko podjęcia próby samobójczej gdyby nie pomoc tej pani psycholog to już by nie było mnie tutaj polecam szczerze

To najlepszy psycholog dziecięcy nasz syn miał problemy w szkole z dokuczaniem i nie wierzył w siebie pani psycholog bardzo nam pomogła całej rodzinie dziękujemy

Miałam lęki, które bardzo utrudniały mi życie, potrzebowałam terapii, która właśnie ukończyłam, czuje się bardzo dobrze, mogłam wrócić do pracy bardzo dziękuje pani doktor za pomoc i polecam, naprawdę warto

Moge z czystym sumieniem polecić panią Doktor przez dwa lata chodziłam na terapie, miałam nerwice lękowa i teraz jestem zdrowa polecam każdemu

Bardzo dziękujemy za pomoc, jesteśmy rodzicami nastolatki, która miała silne lęki i bała się chodzić do szkoły, jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, polecamy wszystkim rodzicom

Polecam pani psycholog jest bardzo kompetentna mieliśmy problem z córka miała silne lęki terapia pomogła

Polecam bardzo panią Doktor, bardzo mi pomogła, gdy byłam w depresji, teraz mam to już za sobą i jestem bardzo wdzięczna za pomoc