Aleksandra Kubecka-Brzezinka

witam, osobiście polecam dr Kubecką. Miałam troszke ząbków do roboty, ale jestem zadowolona. Baaaaaaardzo drogi stomatolog, ale równie baaaaaaaardzo dokładny. Chce sie rzec: płacisz wiec wymagasz i nie pozalujesz uslugi, moze jedynie portfela. . .ale zeby przeciez sa najwazniejsze :)

strasznie naciąga, leczy ale prawie zdrowe zęby z małymi ubytkami- te najbardziej się opłaca bo zajmuje to mało czasu a róznica w cenie niewielka

opłacało się :D:D wydać pieniądze i za pół roku zaś :D trza iść na kontrole :D polecam ją bo lubię. Bardzo dobrze robi i jest fajnie i miło można się napić herbatki i kawki :D nic nie płacąc za to :D to chyba na tyle pozdr....

Profesjonalistka podchodzi do leczenia z duzym zaangazowaniem droga ale efekty koncowe znakomite polecam

żałuje że nie można cofnąć czasu niestety

żałuje że nie można cofnąć czasu
niestety

Opieka dentystyczna na najwyższym poziomie i kompetencji i technologii, ale też i cenowym. Polecam komuś kto ma hopla na punkcie ząbków i chce je mieć zrobione ekstra lub też ma duże problemy bo u pani Kubeckiej-Brzezinki będzie miał je rozwiązane fachowo, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i trwale. Natomiast jeśli ma się naprawdę drobne ubytki - niekoniecznie polecam ze względu na wysoką cenę nawet standardowego leczenia.

NIEPRZYZWOICIE,NIEUZASADNIENIE DROGO ! DLA BOGACZY

NIEPRZYZWOICIE,NIEUZASADNIENIE DROGO !
DLA BOGACZY

Pacjentką jestem od około 5 lat. Na początek oczywiście był generalny remont i ściąganie plomb po poprzednim dentyście, któremu nie chciało się za dokładnie ich czyścić. Po wizytach problemów z zębami już nie mam. Raz na jakiś czas chodzę tylko na kontrolę. Niezbyt dobre jest to, że człowiek troszkę czuje się przymuszany do zrobienia czegoś czego wcześniej nie planował, ale generalnie później się tego nie żałuje :) Dentystą jest drogim, ale można Mu(Jej) zaufać

Dentystą jest drogim, ale można Mu(Jej) zaufać

Prawda jest taka,że jak ktoś niegdy nie dbał o zęby, to u Pani Oli zostawi fortunę.Tak było też ze mną-poszłam z bolącym zębem, a zamiast jego wyleczenia zostałam poniekąd zmuszona do piaskowania..(150zl)ale dzis nie żaluję.Najlepszy stomatolog, kompetentny, drogi fachowiec.Poprawia mi leczenie kanałowe po innej dentystce, ale można odmówić jesli ktos nie chce (kanalowe w calosci min.600zl) Minus-nie ma wywieszonego cennika.poza tym polecam jak najbardziej

Żałuję dnia w którym moja noga przekroczyła próg gabinetu. Pani doktor zrobiła mi "generalny remont" mojego uzębienia, w konsekwencji czego dziś nie mam już 3 zębów, a inne po leczeniu i nieszczelnych plombach musiały być leczone kanałowo. Od 2 lat cierpię z powodu zębów, bo mnie bolą. Wydałam bardzo dużo pieniędzy, parę tysięcy. Nie polecam. Chciałbym żeby można było cofnąć czas, bo bym tam na pewno nie poszła i nie miała obecnie tylu problemów z zębami.