lek. dent. Aleksandra Kurek

3,7

Jestem zachwycony :) Kompetencja Pani doktor na najwyższym poziomie. Bardzo miła i cierpliwa. Podejście do pacjenta wzorcowe. Mogłem się odprężyć podczas podczas zabiegu ( ułamany ząb ). Jeżeli miał bym kiedykolwiek jeszcze szukać pomocy to tylko u Pani doktor.

Bardzo kompetentna Pani dr , cierpliwa , kanałki mi wypełniła wzorowo a wszystko w znieczuleniu miejscowym ,nic nie bolało mogłem spać. Polecam Tom Ry

Polecam
Tom Ry

Brak profesjonalizmu, powołania jakim powinien cechować się lekarz, osoba niesympatyczna i nie życzliwa