Stomatolog Legionowo

Implantolog, Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRODENTAL-STOMATOLOGIA
Zakopiańska 4a
05-120 Legionowo

Zgłosiłem się z dużą zmianą w szczęce, okazało się, że jest to keratocysta. Zabieg wycięcia wykonywany był w znieczuleniu miejscowym i został wykonany przez doktora wzorowo.

Z lekarzami z różnych dziedzin miałem już niestety trochę do czynienia.
Trafić na osobę kompetentną jest ciężko, ale na taką która jest do tego: zaangażowana, zdolna do empatii, kulturalna, wyrozumiała, cierpliwa i co najważniejsze, potrafi podejść do pacjenta indywidualnie to rzecz wręcz ...
Opinia dodana przez: Adrian
Legionowo Stomatolog lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W

lek. dent. Tomasz Ankiewicz

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Stomatolog z powołania, bardzo dokładnie leczy. Informuje i tłumaczy wszystko pacjentowi. Lekarz godny polecenia. :)
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Anna Cichecka

Gabinet Stomatologiczny

05-120 Legionowo

Do Pani Doktor uczęszczałam od 15 lat lecz postanowiłam zmienić stomatologa,ponieważ przyszłam do gabinetu z potwornym bólem zęba, zostało mi włożone coś do zęba i zostawione z bólem na święta;/ w wigilie musiałam jechać do innego czynnego dentysty bo pani doktor nie przyjmowała,zostało mi wyjęte to coś z zęba,po świętach udałam się do pani doktor na leczenie kanałowe ząb wyszedł ok 400 zł po czym po dwóch tygodniach pękł na ...

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118

wizyta już od 160
Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Marzanna Bąk-Nowak

twoja dentystka
Jgielońska 9d/10
05-120 Legionowo

oceniam Panią doktor na 5, bardzo dobra specjalistka, w gabinecie super czysto, fachowe podejście, nowoczesny sprzęt, tylko w korytarzu było troche ludzi no, ale tego nie da się uniknąć, jak dobry lekarz to wszyscy do niego idą
Opinia dodana przez: violka

Janusz Pomaski

Batorego 6
05-120 Legionowo

Bolał mnie ząb leczony kanalowo w innej klinice. Pan doktor nie dość ze przyjął mnie w sobotę po moim telefonie (silny ból od piątku), to ząb wyleczył, choć bolało jeszcze kilka dni. Do zaskoczenie niskim rachunkiem. Polecam i pozdrawiam pana doktora.
Opinia dodana przez: missy_o

lek. dent. Dariusz Chorążewicz

NZOZ Stomatologia ORANGE-DENT
ul. Jana III Sobieskiego 111a
05-118 Legionowo

Lekarz ten dużo uwagi poświęca dotychczasowemu leczeniu i kontroli oraz ocenie pracy innych dentystów. Momentami się zapomina i czyni to co zakazane. Średnia półka jeśli chodzi o jakość, tzn. skuteczność leczenia choć on sam uważa inaczej. Pan doktor jak i jego asystentka, pani Barbara (taka ruda) nie przyjmują godnie krytyki. W rolę mediatora w przypadku reklamacji czy sporu wchodzi jeszcze pani Tryk - menager, miła choć nieszczera.

lek. dent. Ewa Biernacka

Pałacowa 10
Legionowo

Cieszę sie,że Pani Ewa znalazła się w rankingu. Jestem w trakcie leczenia kolejnego zęba ( w tym gabinecie ) i poraz kolejny spotkałem się z bardzo miłym i kompetentnym podejściem lekarza do pacjenta. W gabinecie jest miła atmosfera, co powoduje, że w końcu dosyć przykre zabiegi nie są takie straszne. Szczerze polecam.
Marek Kamiński

Stomatolodzy w Legionowie