Stomatolog Legionowo

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Stomatolog z powołania, bardzo dokładnie leczy. Informuje i tłumaczy wszystko pacjentowi. Lekarz godny polecenia. :)

Opinia dodana przez: Martyna

twoja dentystka
Jgielońska 9d/10
05-120 Legionowo

oceniam Panią doktor na 5, bardzo dobra specjalistka, w gabinecie super czysto, fachowe podejście, nowoczesny sprzęt, tylko w korytarzu było troche ludzi no, ale tego nie da się uniknąć, jak dobry lekarz to wszyscy do niego idą

Opinia dodana przez: violka

Pałacowa 10
Legionowo

Cieszę sie,że Pani Ewa znalazła się w rankingu. Jestem w trakcie leczenia kolejnego zęba ( w tym gabinecie ) i poraz kolejny spotkałem się z bardzo miłym i kompetentnym podejściem lekarza do pacjenta. W gabinecie jest miła atmosfera, co powoduje, że w końcu dosyć przykre zabiegi nie są takie straszne. Szczerze polecam.
Marek Kamiński

Marek Kamiński

Zwycięstwa 2
05-118 Legionowo

Pani Doktor GENIALNA. A dlaczego genialna? bo laczy pasje z nauka. Przemiła, czyściutka, dokładna. Lecze sie u pani dr 15 lat i az boje sie mysli, co bedzie, gdy nie bedzie juz leczyc.

Księdza Augustyna Kordeckiego 13
05-120 Legionowo

Miła i fachowa obsluga na najwyższym poziomie. Gabinet dobrze wyposażony, miła atmosfera. Miałem założene kilka plomb wszystkie bezboleśnie i po 1,5 roku wszystkie sa w dobrym stanie.

Opinia dodana przez: Arek Panfil

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/5-6
05-120 Legionowo

Wspaniały i sympatyczny lekarz. Trafiłam do Pana Marcina przez przypadek ale jestem bardzo zadowolona. Podjął się odbudowy zęba którego inni lekarze spisali już na straty. Niestety poprawka po luxmedzie. Chodzę regularnie na wizyty i zawsze widzę duże zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta i duża dokładność i precyzja. Polecam

Opinia dodana przez: Marlena

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

najlepszy lekarz na świecie! przemiła, kompetentna, umiejętnie i cierpliwie tłumaczy, do tego pacjent czuje, że jej również zależy aby wszystko było w porządku. Polecam gorąco!

Zwycięstwa 2 (bl. 411a)
05-120 Legionowo

Jedyny stomatolog, który poradził sobie z moimi zębami. Wszyscy poprzedni stosowali "doraźne" i tymczasowe rozwiązania. Do tego przemiła Pani i jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Bartek

dr Małgorzata Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Mikulska
Rynek 14
05-120 Legionowo

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, kompetentna, odpowiedzialna. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy, nie zostawia w potrzebie. Leczy zęby nawet w beznadziejnym stanie, nie idzie na łatwizne - wyrwać - walczy do końca. Ma dobre podejście do dzieci i do trudnych pacjentów.
Finansowo też nie najgożej. Przynajmniej wiem za co płace.

Finansowo też nie najgożej. Przynajmniej wiem za co płace.

Stomatolodzy w mieście Legionowo