lek. dent. Wojciech Lambrecht

3,7

Pan Doktor bardzo uprzejmy dokładny i ostrożny w wykonywanych czynnościach. Mimo trudnego przypadku i dużego ryzyka powikłań, cały zabieg i późniejsza rekonwalescencja przebiegły bez problemu. Szczerze polecam!

Miałem leczone u doktora 2 zęby (KANAŁOWO) Jeden ząb był leczony na 4 wizytach, co świadczy o dokładności i przykładaniu się do swojej pracy w 100% Jestem w 100% zadowolony z wizyt u doktora i z miłą chęcią do doktora będę wracał. Polecam w 100%%

Miałem leczone u doktora 2 zęby (KANAŁOWO)
Polecam w 100%%

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww