lek. dent. Aleksandra Kurek

Zawsze przyjmie jak jest poważny problem. Jedna dentystka chciała mi wyrwać zęba, bo pojawiała się przetoka (ropa na dziale). Dr nie dość, że wyleczyła to jeszcze upiększyła koronką. Fakt leczenie trwało rok czasu - ale mam zęba i swoje żywe korzenie. A tak miałabym martwy ząb lub jak proponowali implant za 5 tys.

Jestem zachwycony :) Kompetencja Pani doktor na najwyższym poziomie. Bardzo miła i cierpliwa. Podejście do pacjenta wzorcowe. Mogłem się odprężyć podczas podczas zabiegu ( ułamany ząb ). Jeżeli miał bym kiedykolwiek jeszcze szukać pomocy to tylko u Pani doktor.

Bardzo kompetentna Pani dr , cierpliwa , kanałki mi wypełniła wzorowo a wszystko w znieczuleniu miejscowym ,nic nie bolało mogłem spać. Polecam Tom Ry

Polecam
Tom Ry

Brak profesjonalizmu, powołania jakim powinien cechować się lekarz, osoba niesympatyczna i nie życzliwa