lek. dent. Aleksandra Lorenc

Pani doktor spóźniła się na wizytę i oczywiście nigdy za to nie przeprosiła. Od samego początku była bardzo niemiła, czasem nawet niegrzeczna i zdecydowanie nie uważna. Odpowiadała prostymi zdaniami bez żadnego wyjaśnienia i denerwowała się moimi pytaniami. Na początku wizyty nawet nie zaproponowała, że obejrzy moje zęby. Nigdy nie byłam bardziej niezadowolona z wizyty u lekarza niż u P. Aleksandry.

2 marca pojawiłem się na wizycie kontrolnej, wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, poruszony został również wątek mojego nieprawidłowego zgryzu. Opowiedziałem Pani Aleksandrze o wcześniejszej diagnozie ortodonty z konkurencyjnej placówki i koniecznym usunięciu 4 zębów "ósemek" do dalszego leczenia. Pani Aleksandra zaśmiała się mówiąc, że teraz nie usuwa się zębów, a już na pewno nie czterech i zaproponowała "rewolucyjną metodę invisalign", ale o szczegółach porozmawiamy na kolejnej wizycie. 7 marca pojawiłem się na wspomnianej wizycie i w trakcie poinformowano mnie, że jest dodatkowo płata (ok. 250 PLN). Pani Aleksandra umówiła ...

7 marca pojawiłem się na wspomnianej wizycie i w trakcie poinformowano mnie, że jest dodatkowo płata (ok. 250 PLN). Pani Aleksandra umówiła się ze mną na telefon w środę tj. 9 marca, gdyż musi zapoznać się z wykonanym zdjęciem uzębienia i skonsultować się z ortodontą.

11 marca otrzymałem telefon od Pani Agnieszki, która informuje mnie, że wszystkie 4 zęby "ósemki" są do usunięcia - odparłem, że jestem bardzo zawiedziony bo w zasadzie jest to powielona diagnoza z tymże obarczono mnie dodatkowym kosztem. I tutaj nagle nastąpiła metamorfoza do tej pory miłej Pani Agnieszki (niczym w brytyjskiej noweli Dr Jekyll and Mr Hyde), która nagle zaczęła traktować mnie w sposób lekceważący, z góry.
Zaprotestowała, że niczego takiego nie powiedziała i ma na to świadków i sądziła, że jestem bardziej rzetelny, a także tak niewielką kwotę to mi może zwrócić z prywatnych pieniędzy, a w ogóle to już musi kończyć bo ma pacjentów. Odparłem, że przecież to ona wykonała do mnie telefon i też jestem pacjentem, a ponadto zapłaciłem za wizytę mimo abonamentu. Pani Agnieszka odparła, że ona dzwoni prywatnie i nie będzie teraz marnować swojego czasu, a ponadto nie chce mnie już widzieć, więc niech sobie odbiorę pieniądze z recepcji.