mgr Aleksandra Paruzel-Czech

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo kompetentna terapeutka. Z dużą wiedzą i umiejętnościami społecznymi. Miło wspominam i polecam każdemu kto z czymś sobie nie radzi

Pani Ola to świetny psycholog dziecięcy!! Bardzo pomogła mojemu synowi (i pomaga dalej).

Otrzymałem bardzo kompetentną i fachową pomoc. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Pani Ola bardzo pomogła naszej rodzinie. Pracowała z naszą córeczką, która miała duże kłopoty z zachowaniem i kontrolą emocji. Teraz dzięki spotkaniom z Panią Olą - Milenka stała się spokojniejsza, a rady Pani Oli nauczyły nas radzić sobie w trudnych sytuacjach, których an szczęście jest coraz mniej.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Jestem zachwycona pomocą, jaką otrzymała moja rodzina.

Zdecydowanie godny polecenia psycholog. Czuję się zupełnie inną osobą - przede wszystkim dużo bardziej świadomą siebie.

Pani Ola to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. W dodatku jest niezwykle ciepłą osobą i jedyną, która dotarła do źródeł moich problemów. Bardzo mi pomogła i z każdą wizytą pewniej stąpam po ścieżkach swojej strasznie zagmatwanej osobowości. Naprawdę godna polecenia!

Zaskoczyłem się tym, że stosunkowo młoda osoba jest w stanie pomóc mojej rodzinie. Bardzo miła i bardzo pomocna. Dziękujemy! Ps. Ilość skrajnych ocen pokazuje tylko, że ta pani nie jest zwyczajnym lekarzem ktory zlewa sobie ludzi... i że niektorym pokazanie tego, co sami robia zle wychowujac dziecko, nie podoba sie....

bardzo gorąco polecam, Pani Ola jest ciepłą i serdeczną osobą, wyjątkowo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Ania

Ania

Ciężko znaleźć lekarza z tak wielką dawką cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo cenię sobie pomoc, którą otrzymałem w niestandardowych przypadkach. W trakcie spotkań wreszcie mogłem poczuć zainteresowanie moim problemem, a nie byłem tylko kolejnym 'pacjentem-petentem'. Widać u Pani pasję i powołanie! Z czystym sumieniem polecam