lek. dent. Aleksandra Paruzel-Pliskowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani Ola dała się poznać jako świetny specjalista, ale również a może przede wszystkim jako świetny człowiek. Ma super podejście nie tylko do młodszych pacjentów, ale również do starszych. Leczyłem u niej dość skomplikowany przypadek. Mega fachowość i jakość, pomimo ogromu innych pacjentów. Żałuję tylko, że mam tak daleko do jej gabinetu. P o l e c a m :)

Fachowa opieka, świetne podejście do każdego pacjenta. Oby więcej takich specjalistów mogło leczyć. Polecam!!!

przesympatyczna i przemiła pani doktor ze wspaniałym podejściem do najmłodszych pacjentów, bardzo kompetentna, rzetelna, bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie problemy oraz zabiegi, jakie są konieczne. Oaza spokoju i uprzejmości. Bardzo polecam :)

Polecam p.Olę, ma świetne podejście do dzieci,moja córka tylko u niej daje sobie leczyć zęby,dzięki p.dr przezwyciezyla strach przed dentystą.