dr Aleksandra Seredyka

Psychiatra

Te opinie to chyba ta "lekarka" sama sobie wystawia... Leczyłem się u niej przez kilka miesięcy na Stawowej - praktycznie niezainteresowana pacjentem i tym co ma do powiedzenia - przepisała mi leki po których źle się czułem, informacja o takich skutkach ubocznych była zawarta w ulotce a on kłóciła się ze mną, że chyba sobie zmyślam i że to niemożliwe bym tak się czuł... Nie polecam.

Nie polecam dr Seredyki, nie zainteresowana pacjentem i jego problemami. Dostałem ksero swojej dokumentacji medycznej z leczenia u niej i są wpisane rzeczy których nigdy nie powiedziałem. Zanim wystawicie pozytywną opinie sprawdźcie co o was wypisuje!!!

Zanim wystawicie pozytywną opinie sprawdźcie co o was wypisuje!!!

Witam jestem pacjentką Pani Doktor. Leczę się od Sierpnia ubiegłego roku, jest to Lekarka o Wielkim Sercu! Nie podchodzi do pacjentów obojętnie, zawsze wysłucha dobierze leki tak aby pacjent czół się dobrze! Polecam z Całego Serca!

Pani Doktor poskaładała mnie jak puzzle kiedy ja nie miałam już nadziej.Dziekuje

Pomoc bardzo udana. Polecam. To lekarka, która dużo wie i stara się pomagać

Pomoc bardzo udana. Polecam. To lekarka, która dużo wie i stara się pomagać