Psychiatra Bydgoszcz

Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz lekarz Paweł Radziejewski

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Pan doktor bardzo dobrze dobrał leki mojemu synowi, jest profesjonalistą pod każdym względem. Dzięki Panu doktorowi mój syn zaczął rozmawiać i opowiadać o swoich problemach, jestem bardzo wdzięczna i na pewno będę w dalszym ciągu do Pana przyprowadzać syna. Bardzo dziękuję
Psychiatra Bydgoszcz lekarz Arkadiusz Cybulski

Arkadiusz Cybulski
Plac Weyssenhoffa 7/3B
85-072 Bydgoszcz

Rewelacja, dzięki za wsparcie i powrót do normalności. Najbardziej polecam jego holistyczne podejście do leczenia i miarodajny efekt.
Opinia dodana przez: Kasia

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich ...
Opinia dodana przez: R_B

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz i bardzo cierpliwy . Doktor bardzo mi pomógł ,tłumaczył chorobę . Jestem bardzo zadowolona z opieki i polecam Doktora .
Opinia dodana przez: Agnieszka

Przyjazna 4/5
85-858 Bydgoszcz

Bardzo dobry,kompetentny,cierpliwy lekarz,umiejący słuchać pacjenta.Byłem na pierwszej wizycie i wyszedłem bardzo zadowolony.Poleca.
Opinia dodana przez: Henryk

Bydgoszcz

Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).
Opinia dodana przez: Patrycja

ul. Bronisława Czecha 1/23
85-794 Bydgoszcz

Super podejście do pacjenta,wysoka kompetencja,pełen profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła i życzliwa dla pacjenta.Pełna satysfakcja z wizyty i leczenia. Polecam innym pacjentom w 100%.
Opinia dodana przez: Mariusz

ulica Beskidzka 4/22
85-166 Bydgoszcz

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy.
Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH ...

Szarych Szeregów 2a/42
85-829 Bydgoszcz

Godna polecenia specjalista w każdym calu bardzo miłą cierpliwa i wysłucha do końca co dolega zawsze uśmiechnięta lecze się już kilka lat jest to pierwsza Tak sympatyczna pani lekarz i fachowiec w każdym calu

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Wielokrotnie odwiedzałam psychologa i słyszałam , że już taka moja natura , że się tak wszystkim przejmuje. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Doktor. I SZOK ! Doktor wysłuchała i POMOGŁA. Już na następny dzień poczułam poprawę. Byłam wyciszona ale nie otępiała. Po 2 m-cach zaczęłam się uśmiechać. Polecam Pania Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

Psychiatrzy w Bydgoszczy