Psychiatra Bydgoszcz

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich za dużo lub nie działa zmienia go na inny, bierze pod uwagę sugestie odnośnie leków, które najlepiej na mnie działają (leczę się już prawie 9 lat, więc sporo już brałam i wiem, które mi pomagają i na co). Polecam tę lekarkę bez względu na to, z jakimi problemami się Państwo borykają. Naprawdę warto!

Opinia dodana przez: R_B romapk

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Nie jestem łatwym pacjentem i mam niełatwy, złożony problem, Już wiele razy chciałam się poddać, ale Pan Doktor bardzo stara się mi pomóc, ma niezwykłą cierpliwość, bardzo szybko odczytuje mój nastrój i zadaje odpowiednie pytania. Nigdy jednak nie czułam się "odytywana", czy

Przyjazna 4/5
85-858 Bydgoszcz

Bardzo dobry,kompetentny,cierpliwy lekarz,umiejący słuchać pacjenta.Byłem na pierwszej wizycie i wyszedłem bardzo zadowolony.Poleca.

Opinia dodana przez: Henryk

Bydgoszcz

Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).

Opinia dodana przez: Patrycja

ul. Bronisława Czecha 1/23
85-794 Bydgoszcz

Super podejście do pacjenta,wysoka kompetencja,pełen profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła i życzliwa dla pacjenta.Pełna satysfakcja z wizyty i leczenia. Polecam innym pacjentom w 100%.

Opinia dodana przez: Mariusz

Medseven
Rzeźniackiego 1D Bydgoszcz
85-791 Bydgoszcz

Godny polecenia lekarz, wyjątkowo oddany .

Godny polecenia lekarz, wyjątkowo oddany .

ulica Beskidzka 4/22
85-166 Bydgoszcz

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy.

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH LEKARZY, oddanym swoich pacjentom.
Pan doktor : jest bardzo kompetentnym ordynatorem(inni lekarze : ordynatorzy mogą tylko brać za wzór do naśladowania),cierpliwym,umie słuchać swych pacjentów.
Z całego serca :szczerze polecam.
Już teraz potrafię żyć.

Szarych Szeregów 2a/42
85-829 Bydgoszcz

Godna polecenia specjalista w każdym calu bardzo miłą cierpliwa i wysłucha do końca co dolega zawsze uśmiechnięta lecze się już kilka lat jest to pierwsza Tak sympatyczna pani lekarz i fachowiec w każdym calu

Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz lekarz Paweł Radziejewski

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Pan doktor bardzo dobrze dobrał leki mojemu synowi, jest profesjonalistą pod każdym względem. Dzięki Panu doktorowi mój syn zaczął rozmawiać i opowiadać o swoich problemach, jestem bardzo wdzięczna i na pewno będę w dalszym ciągu do Pana przyprowadzać syna. Bardzo dziękuję

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Wielokrotnie odwiedzałam psychologa i słyszałam , że już taka moja natura , że się tak wszystkim przejmuje. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Doktor. I SZOK ! Doktor wysłuchała i POMOGŁA. Już na następny dzień poczułam poprawę. Byłam wyciszona ale nie otępiała. Po 2 m-cach zaczęłam się uśmiechać. Polecam Pania Doktor z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika

Psychiatrzy w mieście Bydgoszcz