lekarz Danuta Byczyńska

Psychiatra

Korzystam. Z efektem. Czuję się bezpieczna podczas rozmowy i mam wrażenie, że każda następna wizyta jest jeszcze bardziej owocna niż poprzednia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

W Bydgoszczy chyba najlepszy specjalista w tej dziedzinie, na którego trafiłem. Trafiła z lekarstwa za pierwszym razem i po 3 dniach byłem zdrowy.

warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność DD no tak sto znakow w opinii musi byc? no to warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność :)

warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność
DD
no tak sto znakow w opinii musi byc?
no to
warto, polecam. Na pewno wróce, jak będzie taka konieczność

Witam . Czy ta Pani przyjmuje na NFZ ? i czy wypisuje recepty ?? bardzo zależy mi na tym ,żeby jakiś psychiatra wypisał mi receptę , ponieważ mój prowadzący znajduje się w Krakowie, a obecnie nie mam pieniędzy ,żeby taki kawałek pojechać po receptę . Pozdrawiam

najlepsza do ajkiej trafiłem. nie jest to proste znaleźć właściwego lekarza, a mnie się jednak udało

najlepsza do ajkiej trafiłem.
nie jest to proste znaleźć właściwego lekarza, a mnie się jednak udało

Na leczeniu straszych osób Pani Doktor nie zna się zbyt dobrze. Jest miła i tłumaczy chorobę tylko okazało się, że to nie ta choroba

Lekarz z powołania, to się czuje na wizycie, a leki dobrała mi od razu

Lekarz z powołania, to się czuje na wizycie, a leki dobrała mi od razu

Cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza. Bardzo się cieszę!

Cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza. Bardzo się cieszę!

świetna lekarka, zna się na rzeczy. Fajnie tłumaczy, nie mam oporów przed mówieniem - nie stwarza dystansu, a jednocześnie profesjonalnie odpowiada. efekty są. zadowolenie też

potrafi wyleczyć, to pewne. Jeśli będę musiała komuś polecić, to zrobię to z czystym sumieniem. Bardzo rzeczowo tłumaczy, bardzo konkretna lekarka

Bardzo rzeczowo tłumaczy, bardzo konkretna lekarka