dr n. med. Włodzisław Giziński

Psychoterapeuta, Psychiatra

Pójście do niego to najgorszy błąd mojego życia.Oprócz wystudiowanej uprzejmości nic sobie nie robi z pacjenta. Przepisuje tylko tabletki coraz więcej, więcej......

ten lekarz to najgorszy wybór.Tylko stale te same leki sulfiryd i inne. Mam zniszczone zdrowie.Podczas wizyty zapisuje wszystko co pacjent mowi przy powtornej odcztuje sobie wszytko i udaje zainteresowanego pacjentem.

wszytko i udaje zainteresowanego pacjentem.

Świetny lekarz, poświęcił mi dużo uwagi, skierował na terapię grupową która bardzo mi pomogła, wyprowadził mnie z ciężkiej wieloletniej depresji. Jestem bardzo wdzięczna i z pewnością polecam.

Lekarz niekompetentny, w moim przypadku podjął złą diagnozę (późniejsze badania wykazały, że diagnoza dr. Gizińskiego jest nietrafiona). Poprzez złą diagnozę i przypisywanie lekarstw na zupełnie inną chorobę niż ta rzeczywista dr Giziński skrzywdził nie tylko mnie, ale także moich rodziców.

Nigdy nie wnikał w moją chorobę i szybko zbywał. Powtarzał tylko wciąż te same leki. Jest jednak uprzejmy, wypisywał recepty kiedy potrzeba bez pobierania opłat.

Główna pomoc to leki.Niekoniecznie od psychiatry oczekuje się tylko prochów. Mogłoby się wydawać, że ogłupienie chemią to jedyny sposób pomocy udręczonemu człowiekowi. Byłem zniesmaczony taki podejściem.Po takim niby autorytecie oczekiwałem bardziej wnikliwego spojrzenia na sprawę mojej choroby. Wszak depresja może być leczona inaczej niż tylko zalewaniem organizmu serotoniną.

Cudowny lekarz.Ze szczerego serca polecem.Bardzo kompetentny,potrafi znaleźć problem człowieka.Jest bardzo otwarty.Wyciągnął mnie z depresji.Polecam.

Dużo uprzejmości i ani trchę treści. Zdecydowanie nie polecam

Dużo uprzejmości i ani trchę treści. Zdecydowanie nie polecam

Byłam u niego kiedy mialam 18 lat. Ten czlowiek zniszczyl mi życie neuroleptykami, ktore namieętnie przepisuje zdrowym ludziom. Poza tym absolutnie nie jest zainteresowany stanem zdrowia pacjenta. Nawet nie policzę ile łez wylalam przez ostatnie lata z powodu choroby, której nabawiłam się przez jego leczenie.Pan Giziński jest najgorszym wyborem i pójście do niego może skończyć się tragedią.

JEST SUPER ,ZAPISUJE LEKI W NORMALNYCH CENACH ,a nie jak inni tylko drogie i duzo i tyjesz