lekarz Aleksandra Trybulska

2,7
2,6
2,5

Witam,chciałam dodać opinie o tej pani stomatolog.Zrobila mi korony ale wytrzymały rok i 2 miesiące.Nie dość,ze źle dobrany kolor(żółte) to jeszcze w dwóch zębach niedoczyszczona próchnica.Zgryz źle ustawiony,w nocy budzilam sie z bólem ze sobie wylamuje zęby.Zdecydowalam sie na wymianę w innym gabinecie.Najpierw ustawiono mi prawidłowe zwarcie a dopiero potem zrobiono prace.Sa piękne,nie zgrzytam w nocy,nie wylamuje .Wreszcze mam coś co jest naturalnie wyglądające a nie jak proteza.Nie polecam tej pani,może jest miła,ale na tym sie kończy.Brak wiedzy i tylko kasa sie liczy,szybka,niedokladna.Odradzam to niedouczone babsko!!!

Przed wizytą czytałam opinie o tej Pani na różnych portalach. Polecili mi ją moi znajomi, ale po komentarzach nabrałam lekkiej obawy. Teraz jestem już po kilku wizytach i zdecydowałam się umieścić moją opinię, bo niczego złego nie doświadczyłam, więc z czystym sumieniem polecam innym. Dobry lekarz. Uwaga na odległe terminy.

Nie polecam. Potrafi spartaczyć proste leczenie a plomba mi wypadła po pół roku. Jak najdalej od tej pani.

Początki wizyt u dr Trybulskiej budzące zaufanie - natomiast ostatnio od ponad roku definitywna zmiana - partactwo. Nie polecam

Korzystam od kilku lat i jak najbardziej polecam

Korzystam od kilku lat i jak najbardziej polecam

Uprzejma, fachowa obsługa. Znieczulenie-pozostawia do wyboru (tak lub nie, ja zawsze bez znieczulenia, nawet leczenie kanałowe). W gabinecie czysto, porządnie, ładnie. Nowe materiały najwyższej klasy. W końcu mam zęby porządnie zreperowane.

Jest to dentystka budząca zaufanie i sprawiająca wrażenie osoby bardzo kompetentnej lecz po wizycie u wspomnianej wyżej "dentystki" miałam jeszcze większe problemy z zębami... Nie leczy dokładnie a jej plomby w barzo krótkim czasie wypadają.

Nie leczy dokładnie a jej plomby w barzo krótkim czasie wypadają.

Z usług Pani Doktor Trybulskiej korzystam od ok.10 lat, jestem zadowolona,nigdy nie było problemu że coś nie jest dobrze zrobione.

polecam, swietnie leczy i jak trzeba to i wyreczy chirurga szcz-twarzowego!

polecam, swietnie leczy i jak trzeba to i wyreczy chirurga szcz-twarzowego!

polecam,w gabinecie byłem kilka razy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy , leczyłem zęby tzw"kanałowo",robiłem koronki.Wszystkie usługi stomatologiczne były przeprowadzone b.profesjonalnie.Gabinet i usługi stomatologiczne p.doktor poleciłem i polecam znajomym .którzy również są bardzo zadowoleni z leczenia .