lekarz Aleksandra Trybulska

2,6
2,5

jest kompetentna i spełniła moje oczekiwania

jest kompetentna i spełniła moje oczekiwania

Dołączam się do negatywnych opinii poprzedników- pani jest miła, jednak niekompetentna, sprawia wrażenie dobrego menadżera, jednak kiepskiego stomatologa. Wszystkie moje leczone przez nią kanałowo zęby nadają się teraz do leczenia ontodontycznego (mikroskopowego, co wiąże się z dość wysokimi kosztami. Znieczula niepotrzebnie, bo znieczulenie bardziej boli niż bolałby sam zabieg. Być może można iść do tej pani, by zaplombować małe dziurki, ale leczenia kanałów u niej należy się strzec.

Znieczula niepotrzebnie, bo znieczulenie bardziej boli niż bolałby sam zabieg.

zdecydowanie odradzam,koszty naprawy koron zrobionych u tej Pani -są ogromne. Utracone pieniądze i nerwy ,nie doleczone zęby pod koronami.Jestem w trakcie kosztownych napraw i robienia nowych koron-ale u innych stomatologów

Głupia, nieuczciwa, chciwa + absolutny brak kompetencji. Psuje zęby.Uciekajcie daleko i leczcie zęby u prawdziwych dentystow.

Nie polecam. Oszukuje na znieczuleniu. Za kazdym razem obiecywala ze "dzis" napewno dobrze znieczuli. Konczylo sie jak zawsze. Wiercila na pol zywca, a ja wilem sie z bolu i blagalem zeby mnie ktos dobil. Jesli robiliscie zeby u tej pani to predko idzcie do prawdziwego dentysty, jest szansa ze je uratuje. Wszystkie plomby ktore mi zalozyla byly do poprawy. Dentysta do ktorego teraz chodze jak zobaczyl moje plomby, (jedna wypadla, jak moze wypasc plomba swiatloutwardzalna? zapytajcie pani Oli, on tak robi ze wypadaja) to sie zapytal czy naprawialem je zestawem "zrob to sam"
Ta kobieta jest tak chytra ze nawet wlasnemu dziecku wiercila bez znieczulenia. Tak przerazliwy dzieciecy krzyk mozna uszlyszec jeszcze tylko na oddziale oparzen w siemianowicach slaskich.
Slowo na koniec: zeby ma sie tylko jedne! wiec chodzcie do prawdziwych dentystow

za dużo umówionych osób na jedna godzinę i dlatego zęby są zbyt szybko i pobieżnie robione ale również niezbyt dokładnie. Ja osobiście ale i znajomi zmieniamy i odradzamy tego smotaloga

Nie wiem gdzie ta Pani zdobyła dyplom stomatologa? Plomby do poprawy, zaplombowana próchnica, pęknięty ząb po plombowaniu, zapalenie miazgi? Dentysta leczący te niedoróby nie mógł wyjść z podziwu, że taki ktos praktykuje!!!! Zdecydowanie ODRADZAM!!

Kompletny brak kompetencji,niedokładna, po zaplombowaniu zęby nadają się do leczenia kanałowego a większość plomb do wymiany. Dodatkowe cierpienie i koszty. Unikajcie jak ognia tej przemiłej skądinąd Pani!!!!!!! Co ciekawe nie ma jej w Centralnym Rejestrze Lekarzy???

zdecydowanie odradzam tą miłą panią i ostrzegam przed wizyta leczyłam u niej 1dnego zęba z marnym skutkiem w przeciągu pół roku musiałam go usunąć bo został tak rozwiercony na wszystkie strony tępymi wiertłami że wkońcu pęknął. ta sama sytuacja mój mąż ząb w ciągu roku się rozpadł do usunięcia. inne jego pląby nieprofesjonalnie wykonane większość do poprawy. np zrobione wypełnienie a mimo to widoczna próchnica albo przebarwienie skandal

Polecam! Mam straszne problemy z próchnicą i zaliczyłam w życiu niejednego stomatologa, a Pani Ola jest naprawdę skrupulatna, dokładna i przy tym w jej gabinecie panuje wzorowy, sterylny porządek - co niestety w Krakowie nie ejst oczywiste.