dr n. med. Aleksandra Wilczek-Banc

Kardiolog

Pierwszy raz miałem dzisiaj wizytę. Cóż można powiedzieć. SUPER i tyle. Profesjonalizm kultura osobista. Polecam.

Miałem okazję być pacjentem Pani DOKTOR Dyrektor w szpitalu sanatoryjnym w Rymanowie Zdrój w ramach prewencji rentowej ZUS, byłem na pielgrzymkach w Fatimie w ramach wykonywanej profesji dwukrotnie uczestniczyłem w audiencji u Jana Pawła II, wcześniej obcowałem z Papieżem wówczas jeszcze Metropolitą Krakowskim w Seminarium teologicznym jednak dopiero w placówce kierowanej przez Panią Dr. doznałem cudownego uzdrowienia. W mojej karcie znzlazły sie zapisy o ciśnieniu które nigdy nie miało miejsca/tak niskie/,nie uwzględniono zapisów z karty zabiegów pstwierdzających ich niewykonanie z uwagi na wysokie ciśnienie 180/110/103 ,opis przy przyjęciu jest przepisany z podręczników akademickich bowiem lekarz przyjmujący opisujący badania przedmiotowe siedział w odległości 1,5 m z myślą że w ciągu 8 godzin musi przyjąć 57 pacjentów, lekarz wykonujący echo serca miał podobny problem, badanie wykonał w ciągu 3 minut / potwornie cierpiał, od rana nic nie jadł/. Pani doktor od testu wysiłkowego na wszelki wypadek ból zamostkowy nazwała "dyskretnym uciskiem za mostkiem bóle ustąpiły po ok. 1 min recowery" kiedy rzeczywiście utrzymywały się jeszcze przez około 1 godziny. W takcie 24 dniowego pobytu kontakt z lekarzem 2 razy /przy przyjęciu i jedna wizyta/ w karcie nie znalazł się żaden zapis o zgłaszanych w pok. ...dyżurka pielęgniarek bólach zamostkowych, o fachowości pracującego personelu niech świadczy fakt próby wykonania ekg wysiłkowego pacjentowi trzy dni po wstawieniu stenta. Ostatecznie nie zostałem księdzem. W kierowanej przez P.Dr. placówce raczej ciężko uzyskac pomoc lekarską natomist bez problemu można znależć informację o zmianie siedziby prywatnego gabinetu z Rymanów Zdrój na Krosno, informacja mocno wyeksponowana po lewej stronie wiatrołapu weścia głównego. Pozdrawiam wszystkich pacjentów z turnusu XI/XII 2010, życząc by ewentualni orzecznicy zus analizujący ich karty informacyjne po tym pobycie nie byli pediatrami.

Jestem pod wrażeniem kompetencji, profesjonalizmu i taktu tej osoby.Bardzo żałuję ,że rzadko spotykam takich lekarzy. Osoba młoda ,świetnie wykształcona, kulturalna.Lekarz z prawdziewego zdarzenia.Więcej takich , a choroba nie będzie straszna..

B.kompetentna, profesjonalna,opanowana, życzliwa. Skarb dla Ochrony Zdrowia.Wiecej takich lekarzy z powołania, a będzie dobrze!

Fantastyczny lekarz, szanuje swoich pacjentów. Dba o jakość w wykonywanej pracy. Dobry specjalista.