lekarz Aleksandra Wontor-Buksińska

Gastroenterolog

3,6

Pani Doktor wykonywała mi badanie w INTER-MED na 1 Maja. Jestem bardzo zadowolona. Przed badaniem zapytała jaki jest jego powód, porozmawiała ze mną również po badaniu. W poradni leczę się u dr Włostowskiej ,ale dr Buksińska też jest dobrym lekarzem.

Bardzo kompetentna osoba , profesjonalna, wrażliwa i przemiła. Leczy już drugie pokolenie w mojej rodzinie z pełnym sukcesem . Absolutnie polecam Panią Doktor .

Ponieważ jestem wybredny, jeśli chodzi o lekarza uważam, że wszystkie złe opinie są dla lekarki krzywdzące. Ja poszedłem z tzw. polecenia. I nie zawiodłem się!!! Kompetentna, przemiła i fachowa. A wierzcie nie chodzę do byle kogo! Polecam w 100%. Ci co piszą źle to z pewnością malkontenci!!!

Pani doktor bardzo profesjonalna, 2 wizyty i widzę postęp w leczeniu. Mam nadzieję, że szybko wrócę do zdrowia. Gorąco Polecam !

Pani doktor wie na czym polega jej praca, okazało się że nie jest potrzebne wielomiesięczne leczenie. POLECAM.

Lekarz nie musi szczerzyć zębów do pacjenta.Powinien w fachowy sposób zbadać.postawić diagnozę lub skierować na badania.Ten lekarz umie powiązać objawy z chorobą.Podczas badania kolonoskopii usunęła mi polipy.jestem w grupie ryzyka.moja mama umarła na raka żołądka gdyż lekarz postawił złą diagnozę.

Bardzo przemiła Pani doktor,polecam.Jest lekarzem z powołania,doradzi,pomoże,nie zostawi pacjenta bez pomocy.

Nie polecam tej doktorki, brak zaangażowania, czasu bardzo słabe podejście do pacjenta, jedyne co potrafi to dać wizytówkę aby iść do niej prywatnie

kompetencji nie ocenię ponieważ ilość poświęconego czasu to chyba rekord w sprincie, tłumaczenie choroby - brak, uprzejmość - kolejny rekord, w chamstwie tym razem. godny polecenia - jak najbardziej, już robię listę wrogów. Zawiedziony pacjent.

Zawiedziony pacjent.

Wizyta u tej Pani to jeden wielki żart, brak czasu dla pacjenta, olewające podejście i niekompetencja w przepisywaniu leków. Nie polecam, być może gdyby była to wizyta prywatna wyglądałaby inaczej.

Nie polecam, być może gdyby była to wizyta prywatna wyglądałaby inaczej.