lekarz Aleksandra Żwirełło

Bardzo miła obsługa. Pani doktor wraz z pielęgniarką charakteryzują się pełnym profesjonalizmem. Miałem tam dwa zabiegi i wszystko odbyło się bez boleśnie i bez poprawek. Jeśli ktoś ma problemy chirurgiczne to polecam właśnie tą Panią doktor.

Miła Pani, ale co z tego. Przez miesiąc chodziłem z wrośniętym paznokciem który nadawał się do wycięcia bo "powinno się zagoić". Po tym jak już nie mogłem praktycznie chodzić a palec był siny wymusiłem zabieg. Próbowała to zrobić bez znieczulenia co skończyło się moim omdleniem. Po znieczuleniu dokończyła zabieg, jednak tak nieudolnie że po tygodniu ból powrócił. Pomogła dopiero wizyta prywatna u bardziej kompetentnego lekarza.