Chirurg Ogólny Szczecin

Chirurg ogólny Szczecin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Chirurg ogólny Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Chirurg ogólny Szczecin dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Klinika Szczecin
al. Piastów 30
Szczecin

Jestem zachwycona Panią doktor :) Korzystam z jej usług od kilku lat. Poza ogromną wiedzą ma też wspaniały kontakt z pacjentką :) polecam :) :) :)
Opinia dodana przez: Marlena

Roman Kostyrka

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Szpital Kliniczny nr 2

Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Wspanialy lekarz. Mimo mlodego wieku, posiada duza wiedze, jest sympatyczny, slucha pacjenta, naprawde chce pomoc, trafnie diagnozuje i leczy! Polecam!
Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Artur Śliwiński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka
Opinia dodana przez: Graf Danuta

Mickiewicza Adama 160/4
71-165 Szczecin

Polecam gorąco,, przede wszystkim człowiek. Stawia diagnozę bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu ale też słucha. Doskonały fachowiec , miły obdarzony poczuciem empatii , Konkretny spotkanie z takim lekarzem mimo nieprzyjemnych zabiegów jest prawdziwą przyjemnością. O takim lekarzu mówi się "mój lekarz" . Panie Krzysztofie zdrowia życzę i sukcesów zawodowych .
Dariusz
Opinia dodana przez: Dariusz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Bardzo wielki profesjonalizm.Wielkie serce i ogromna życzliwość.Nie tylko wspaniały lekarz ale również wspaniały człowiek.Polecam z całego serca.

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.
Opinia dodana przez: Wiesław

ulica Chmielewskiego 18E/25
70-028 Szczecin

Lekarz kompetentny, rzetelny z szacunkiem i troska wobec pacjentow.
Pomogl mi, wykonujac zabieg dokladnie. Dziękuję, ze jeszcze tacy lekarze.

Chirurdzy ogólni w Szczecinie