Chirurg Ogólny Szczecin

Chirurg ogólny Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Opinia dodana przez: Mariusz B
Wolny termin: 20 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 2
Chirurg ogólny Szczecin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Opinia dodana przez: Anna

Roman Kostyrka

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Szpital Kliniczny nr 2

Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Wspanialy lekarz. Mimo mlodego wieku, posiada duza wiedze, jest sympatyczny, slucha pacjenta, naprawde chce pomoc, trafnie diagnozuje i leczy! Polecam!

Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Artur Śliwiński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

AMC Art Medical Center Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Langiewicza 28/U1
70-263 Szczecin

Lekarz swietnie znajacy sie na swoim fachu,wzbudzajacy zaufanie,taktowny,opanowany,profesjonalista,ambitny.Jestem po dwoch zabiegach,(podciagniecie piesi i powiekszenie),Pan dr Sliwinski wykonal swoje zadanie perfekcyjnie,moje piersi sa poprostu piekne.Polecam tego wspanialego lekarza wszystkim.Szczesliwa pacjentka

Opinia dodana przez: Graf Danuta dbelter

Mickiewicza Adama 160/4
71-165 Szczecin

Polecam gorąco,, przede wszystkim człowiek. Stawia diagnozę bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu ale też słucha. Doskonały fachowiec , miły obdarzony poczuciem empatii , Konkretny spotkanie z takim lekarzem mimo nieprzyjemnych zabiegów jest prawdziwą przyjemnością. O takim lekarzu mówi się "mój lekarz" . Panie Krzysztofie zdrowia życzę i sukcesów zawodowych .
Dariusz

Dariusz

Opinia dodana przez: Dariusz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Bardzo wielki profesjonalizm.Wielkie serce i ogromna życzliwość.Nie tylko wspaniały lekarz ale również wspaniały człowiek.Polecam z całego serca.

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.

Opinia dodana przez: Wiesław

ulica Chmielewskiego 18E/25
70-028 Szczecin

Lekarz kompetentny, rzetelny z szacunkiem i troska wobec pacjentow.
Pomogl mi, wykonujac zabieg dokladnie. Dziękuję, ze jeszcze tacy lekarze.

Lekarz kompetentny, rzetelny z szacunkiem i troska wobec pacjentow.
Pomogl mi, wykonujac zabieg dokladnie. Dziękuję, ze jeszcze tacy lekarze.

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

W mojej ocenie wspaniały urolog i wirtuoz ultrasonografii. Badanie prowadzi kompleksowo, nie ograniczając się do "rejonów" urologicznych. Nowocześnie wyposażony gabinet (Goleniów) umożliwiający pogłębioną diagnostykę. Doktor w kontakcie bardzo uprzejmy, udzielający niezbędnych informacji. Daje poczucie pewności, że wybór lekarza był właściwy. Niebawem znowu odwiedzę gabinet ze swoją przypadłością (gruczolak prostaty i - niestety - nie tylko).

Opinia dodana przez: Krzysztof F.

Chirurdzy ogólni w mieście Szczecin