Chirurg Ogólny Szczecin

71-215 Szczecin

Szczecin Chirurg ogólny lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
Traugutta 101
71-300 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz
Szczecin Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Szczecin Chirurg ogólny dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Szczecin
al. Piastów 30
Szczecin

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Jak iść pod nóż to tylko do Pani doktor. Parę miesięcy temu robiłam u niej korektę asymetrii piersi w SCM clinic . Różnica była ogromna, Pani doktor po wyczerpującym wywiadzie ze mną zdecydowała, że najlepsze będzie wycięcie nadmiaru tkanki tuszowej. Tak się stało. Stosując się do zaleceń lekarki, po operacji w ekspresowym tempie doszłam do formy. Wcześniej trochę się bałam, ale teraz nie żałuję i zrobiłabym to raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Andrzej Szlęzak

Chirurg ogólny

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Niecały tydzień po pierwszej wizycie jestem po zabiegu. Zabieg na miejscu.
Konkretnie, rzeczowo, bez przewlekłego odkładania, ziółek, homeopatii.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Ryszard Marzec

Ortopeda, Traumatolog

al. Papieża Jana Pawła II 36 lok. 8
70-387 Szczecin

Dr Ryszard Marzec to ortopeda skuteczny. Ponad dwa lata walczyłam z bólem i niesprawnością kolana - nie mogłam chodzić. Leczyłam się u kilku lekarzy. Pomógł mi dopiero doktor Marzec. Od trzech miesięcy chodzę i nie odczuwam bólu.
Z uznaniem i podziękowaniem Helena G. ze Szczecina
Opinia dodana przez: Helena

dr n. med. Roman Milkiewicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kaszubska 4 lok. U3
70-403 Szczecin

Rodzicom udającym się na pierwszą wizytę z niemowlęciem zdecydowanie odradzam. Być może trafiliśmy tylko na zły dzień pana doktora. Cała wizyta trwała nie dłużej niż 5 minut, z rozebraniem i ubraniem malucha. Pan doktor nie wykonał nawet usg bioderek, co jest dziś raczej standardem. Koszt wizyty 100zł a efekt żaden. Skończyło się przeproszeniem się z przychodnią. Tam ortopeda nie wiedząc nawet, że usg nie było jeszcze robione, sam od razu ...

dr n. med. Ireneusz Walaszek

Chirurg ogólny

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora Walaszka, jakości wizyty i człowieka jakiego miałem przyjemność spotkać. Przed wizytą był stres ale podejście Pana doktora do pacjenta sprawiło że wszystko odpuściło. Na samym początku doktor wychodzi do pacjenta, wita w drzwiach, podaję rękę i zaprasza do gabinetu - niespotykane u lekarzy. Po zamknięciu drzwi dr przeprowadza wywiad i cierpliwie słucha pacjenta. Następnie zapoznaje się z przeniesionymi wynikami badań i tłumaczy dokładnie co ...
Opinia dodana przez: Jakub K

Chirurdzy ogólni w Szczecinie