Lekarze Chirurg ogólny Szczecin

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Centrum Zdrowia Neurochirurgia
ul. Lompy 7A
71-669 Szczecin

Bardzo dobra Pani dr ,miałem mieć w 2005 roku operację kręgosłupa -do tej pory chodzę o własnych siłach dzięki Pani dr Cecerko. A jest już Lipiec 2015 roku.Oby więcej takich lekarzy było. Bardzo za to dziękuję Pani doktor .Wiesław Józefowicz.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Piotr Sielicki

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Bartnicza 32/1
71-487 Szczecin

Tak lekarz powinien traktować pacjenta...jak człowieka.Pierwszy raz spoktałam się z takim ludzkim podejściem do pacjenta.

lekarz Elżbieta Polańska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską. Były pacjent.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

dr n. med. Jerzy Szyndel

Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Laser
Batalionów Chłopskich 49a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. W zeszłym tygodniu odwiedziłem gabinet doktora Jerzego. Miałem do usuniecia górną piątkę. W tle słyszałem swoją ulubioną rockową muzykę, i to już mnie odprężało i dawało dużo spokoju... Przed zabiegiem lekarz dokładnie wszystko wytłumaczył, co bedzie robił i nie ukrywam że po rozmowie było mniej stresu. Po wszystkim tak naprawde można szybko zapomnieć, bo w moim przypadku nie było ani dnia z bólem. Teraz czekam tylko na ...
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Rafal Ucinski

Chirurg onkolog

zachodnopomorskie centrum onkologiczne
Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

Grzegorz Stoma

Szczecin

Wspaniały lekarz chirurg.. nadzwyczaj empatyczny i ludzki.Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem.Dziękuję Panie doktorze...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paweł Tarnowski

Starzyński
Odzieżowa 33
70-506 Szczecin

nie spotkalam bardziej kompetentnego chirurga w Szczecinie. bardzo dokladnie wytlumaczyl mi co mi dolega i jakie metody leczenia zamierza zastosowac. byl bardzo uprzejmy i wrazliwy na moj problem. serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: beata

lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Chirurg stomatolog

Krzemienna 42b
Szczecin

Usuwanie ósemek : raz dwa i po sprawie. Oczywiście bezboleśnie. Pani doktor bardzo miła w stosunku do pacjenta. Jak najbardziej polecam.

lekarz Tomasz Śluzar

Chirurg ogólny, Transplantolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo zdolny, kompetentny i oddany lekarz. Zaangażowany jak mało kto w swoją pracę. Bardzo wielu ludzi zawdzięcza mu zdrowie i życie. Cieszę się że właśnie Pan Tomasz Śluzar mnie leczył. Zawsze będę mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: Joanna

Jerzy Lubikowski

Chirurg transplantolog, Proktolog

Szczecin

Świetny lekarz i dobry człowiek ,nie ma co się bać wizyty u proktologa ,to nic nie boli ,każdy z nas jest tak samo zbudowany ,jak ktos ma problem z choroba hemoroidalna nie ma co czekać ,im pozniejsza diagnoza tym gorzej ,u doktora są metody bezbolesne maloinwazyjne jak skleroterapii czy hemoron ,na NFZ takich metod nie ma .,
Opinia dodana przez: Zbigniew H.,

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

dr n. med. Danuta Kikiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dworcowa 2
Szczecin

Dr .Danuta Kikiewicz ODRADZAM I OSTRZEGAM.Jeżeli chcecie uchronić się od zniszczenia zębów tzn.wywierca dziury w zdrowych zębach a nie tam gdzie jest dziura,zakleha zèva obok a dziura zistaje.Potem zęby wyrywa i znowu za to pieniądze bierze i jeszcze nie umie wyrwać do końca bo zawsze coś niszczy.Proszę omijać ten gabinet szerokim łukiem!!!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marek Jurkojć

Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta, porozmawiał, wytłumaczył. Weszłam spanikowana, wyszłam uspokojona. Polecm
Opinia dodana przez: Mirka
Najlepszy chirurg na świecie. Wykonał na mnie operacje usunięcia torbieli przy ogonie trzustki , drenaż ropnia i kilka mniejszych zabiegów, niektóre z tych cięć były wykonane w czasie ciąży. Jest to NAJLEPSZY CHIRURG NA ŚWIECIE. Jak leżałam na oddziale to bardzo podobało mi się że już z samego rana zaraz po tym jak przyszedł do pracy robił obchód i podchodził do każdego pacjenta...badał, pytał jak się czuje, czy coś dolega, ...

lekarz Stanisław Zieliński

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Chyba nie każdy jest świadom natłoku obowiązków lekarzy i pracy jaką wykonują, wszelkie negatywne opinie rodziców można wytłumaczyć chyba jedynie tym że stres który towarzyszył przy operacji przesłania logiczne myślenie. Lekarza bardzo kompetentnie odpowiada na każde pytania. Kultura osobista bardzo wysoka. Proszę sobie uświadomić ze każdy lekarz pracując jest tak samo narażony na stres jak każdy z nas.Wiec nie ma sensu oceniać zachowania danego dnia . Opinia powinna dotyczyć wykonanej ...
Opinia dodana przez: Paweł Dziedzic

dr n. med. Andrzej Szlęzak

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Nie polecam. Jak dla mnie katastrofa. Lekarz niechętnie tłumaczy, co się dzieje. Niechętnie odpowiada na pytania. Czasem zrobi to już z wielką łaską, ale najczęściej posyła takie spojrzenie, jakby miał wielki problem, bo pacjent powinien już wszystko wiedzieć z góry. Dodatkowo ma jakieś problemy z pamięcią. Zakłada, że już coś zrobił albo powiedział i nie można przetłumaczyć mu, że było inaczej. Nie radzi sobie także z systemem informatycznym i dużo ...

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Robert Krystowski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Wspaniały chirurg i ortopeda , duże doświadczenie i profesjonalizm. Operował z powodzeniem mężowi dwie nogi za co serdecznie dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mariola Kozikowska