Lekarze Alergolog dziecięcy Warszawa

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

Alergolog, Pediatra

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Warszawa

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L

Puławska 49
05-500 Warszawa

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
00-040 Warszawa

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki

Jolanta Kidoń

Alergolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Bardzo rzetelny lekarz. P. doktor dokładnie zebrała wywiad, wystawiła skierowanie na badania kontrolne krwi i testy alergiczne (poprzednie były z przed 3 lat) i skierowanie na tele-poradę. Podczas niej zrecenzowała wyniki, wyjaśniła zawiłości i zaproponowała odczulanie. Podczas kolejnej umówionej już przez nią wizycie pozostało zaaplikować synowi pierwszą tabletkę na odczulanie pod jej okiem z obowiązkiem obserwacji na ew. działania niepożądane. Dostaliśmy kolejna receptę na 3 miesięczna kurację i po 30 ...
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci

dr n. med. Jarosław Górnicki

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109
02-626 Warszawa

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.

lekarz Agnieszka Siemieniuk

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marzena Gajewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Lecznica Ursus Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plutonu Torpedy 47
02-495 Warszawa

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

Monika Płodziszewska

Gabinet lekarski
01-157 Warszawa

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Anna Wójtowicz

Pediatra, Alergolog

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Pani Doktor opiekuje się trójką moich dzieci i jako pediatra i alergolog jest cudowna! Ciepła, spokojna i poświęca tyle czasu na wizycie ile potrzeba, słucha rodziców. Polecam jako mama
Opinia dodana przez: Nela

dr n. med. Joanna Mazurek

Alergolog, Internista

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Dr Joanna Mazurek jest lekarzem wybitnym. Miałam problemy skórne i tylko Ona mi pomogła. Leczyłam się u innych lekarzy łącznie z profesorami. Profesjonalnie podchodzi do choroby. Nareszcie jestem w "dobrych" rękach. Edyta Krassowska
Opinia dodana przez: Edyta Krassowska

lek. med. Renata Korzepska-Gawryluk

Pediatra, Alergolog

Centrum Medicover Elektronowa
Elektronowa 2B
Warszawa

Wielokrotnie byłem u Pani na wizycie z dziećmi. Jest bardzo wyważona i uprzejma, aczkolwiek trochę zachowawcza. W mojej opinii godna polecenia.

lekarz Aleksandra Kindracka

Alergolog, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u Pani Doktor z moimi dziećmi i zawsze byłem niezwykle zadowolony z wizyty, zarówno pod względem kompetencji i uprzejmości osoba godna polecenia.

lekarz Ewa Jarząbska

Pulmonolog, Alergolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Justyna Sobocka

Alergolog dziecięcy

Strefa Pacjenta
Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa

Ponieważ nie było wolnych terminów do alergologa, do którego córka chodziła, zapisałam ją do tej Pani doktor. Polecam gorąco. Pani doktor podchodzi spokojnie i rzeczowo do problemu. Potrafi wyciszyć emocje i wyjaśnienia daje jasne i czytelne. Moja córka powiedziała mi po wizycie, że chciałaby zmienić lekarza właśnie na tę Panią doktor. A zatem jeżeli ktoś nie chce się stresować wizytą, chce uzyskać dokładne dane na temat leków itp. zapraszam, do ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Egejska 7
Warszawa

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil