Alergolog Dziecięcy Warszawa

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 180
Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Piotr Przekora

Alergolog dziecięcy

LUX MED Onkologia – Szpital Fieldorfa
gen. A.E. Fieldorfa „Nila” 40

Korzystam z usług Pana Doktora od 5 lat diagnoza za każdym razem postawiona prawidłowo leczenie pomaga mamy do lekarza ogromne zaufanie. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego znam. Polecam w 100%

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem
z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki

dr Barbara Bachulska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20

Leczę u Pani doktor dwójkę swoich dzieci. Fachowa, konkretna, zasadnicza, ale i miła i troskliwa i bardzo ciepła i delikatna w stosunku do malusińskich. Mogę poelcić z całą stanowczością!

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Doktor nauk nie zjawił się w e-gabinecie, czyli podaje godziny w których w ogóle nie pracuje. Następnego dnia przysłał SMS. Skopiowałem więc informację z e-gabinetu, poinformowałem, że jestem na wakacjach i dokumentację na leki, który normalnie przepisuje lekarz rodzinny(!) mogę dosłać po wakacjach, a na ten czas mogę wysłać poprzednie recepty z e-pacjenta, które wysłałem, ale ostatecznie Kontakt się urwał i nie udało się nic załatwić.
Po wakacjach to ...
Opinia dodana przez: Michał

Joanna Lange

Alergolog dziecięcy

Wspaniała Pani Doktor. Prowadzi chorobę mego synka od roku i naprawdę zna się na swojej specjalizacji. Bardzo uprzejma choć zawsze ma bardzo mało czasu to odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Godna polecenia.

dr n. med. Jarosław Górnicki

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.

lekarz Marzena Gajewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Lecznica Ursus Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plutonu Torpedy 47

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

Alergolodzy dziecięcy w Warszawie