Alergolog Dziecięcy Warszawa

Alergolog dziecięcy Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Jarosław Górnicki

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109

super naprawde bardzo dobry, super naprawde bardzo dobry.

super naprawde bardzo dobry, super naprawde bardzo dobry.

Alergolog dziecięcy Warszawa lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.

Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Renata Korzebska-Gawryluk

Centrum Medicover - Tarchomin
ul. Strumykowa 4

Wielokrotnie byłem u Pani na wizycie z dziećmi. Jest bardzo wyważona i uprzejma, aczkolwiek trochę zachowawcza. W mojej opinii godna polecenia.

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAGODENT Filia Nr 3
Szaserów 128

Dr Przekora to wspaniały lekarz i człowiek. Do mojej córki potrafił przyjechać o 23. Diagnoza stawiana przez dr Przekorę zawsze sie potwierdza. Wszystko dokładnie tłumaczy. Córka zawsze się uśmiecha na jego widok.

Opinia dodana przez: Emilia

Wojciech Janowicz

Lux-Med
al. KEN

Polecam tego alergologa. Robiłam u niego testy alergiczne a potem odczulałam córkę. Na początku był małomówny i oschły. Dał mi kartkę z informacjami o alergii i nie chciał więcej tłumaczyć. Ale z czasem był milszy dla córki i zaczął odpowiadać na moje pytania. Na pewno jest dobrym specjalistą, bo odczulanie przeprowadza zgodnie ze standardami, można mu zaufać. Ma swój styl przyjmowania pacjentów: wizyty są o czasie, on sam wzywa pacjenta na kontrolę, dobrze organizuje sobie czas. Czasem niestety bywa poddenerwowany, co odbija się na kontakcie z rodzicem. Mimo to polecam go, bo odczulanie przebiega u niego szybko i sprawnie, dobrze prowadzi pacjenta.

dr Barbara Bachulska

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20

Zecydowanie tak dla "polecenia znajomemu"!
Bardzo fachowa i konkretna babeczka

Zecydowanie tak dla "polecenia znajomemu"!
Bardzo fachowa i konkretna babeczka

Joanna Lange

Alergolog dziecięcy

Wspaniała Pani Doktor. Prowadzi chorobę mego synka od roku i naprawdę zna się na swojej specjalizacji. Bardzo uprzejma choć zawsze ma bardzo mało czasu to odpowiada rzeczowo na każde pytanie. Godna polecenia.