Alergolog Dziecięcy Warszawa

Pediatra, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Alergolog dziecięcy Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna
Alergolog dziecięcy Warszawa lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Pediatra, Patomorfolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.

Opinia dodana przez: Kinga

Puławska 49

dr n. med. Jarosław Górnicki

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.

lek. med. Renata Korzebska-Gawryluk

Centrum Medicover - Tarchomin
ul. Strumykowa 4

Wielokrotnie byłem u Pani na wizycie z dziećmi. Jest bardzo wyważona i uprzejma, aczkolwiek trochę zachowawcza. W mojej opinii godna polecenia.

lekarz Dorota Piórkowska

Laryngolog dziecięcy, Alergolog

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81

lekarz Robert Kuszyński

Pulmonolog, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAGODENT Filia Nr 3
Szaserów 128

Dr Przekora to wspaniały lekarz i człowiek. Do mojej córki potrafił przyjechać o 23. Diagnoza stawiana przez dr Przekorę zawsze sie potwierdza. Wszystko dokładnie tłumaczy. Córka zawsze się uśmiecha na jego widok.

Opinia dodana przez: Emilia

Wojciech Janowicz

Lux-Med
al. KEN

Polecam tego alergologa. Robiłam u niego testy alergiczne a potem odczulałam córkę. Na początku był małomówny i oschły. Dał mi kartkę z informacjami o alergii i nie chciał więcej tłumaczyć. Ale z czasem był milszy dla córki i zaczął odpowiadać na moje pytania. Na pewno jest dobrym specjalistą, bo odczulanie przeprowadza zgodnie ze standardami, można mu zaufać. Ma swój styl przyjmowania pacjentów: wizyty są o czasie, on sam wzywa pacjenta na kontrolę, dobrze organizuje sobie czas. Czasem niestety bywa poddenerwowany, co odbija się na kontakcie z rodzicem. Mimo to polecam go, bo odczulanie przebiega u niego szybko i sprawnie, dobrze prowadzi pacjenta.

Alergolodzy dziecięcy w mieście Warszawa