Alergolog Biała Podlaska

Pokoju 33
Biała Podlaska

BARDZO DOBRZE POPROWADZIŁ MOJE LECZENIE.ZA MAŁO TŁUMACZY.

BARDZO DOBRZE POPROWADZIŁ MOJE LECZENIE.ZA MAŁO TŁUMACZY.

Centrum Profilaktyczne w Białej Podlaskiej
KRÓLOWEJ JADWIGI 2.
Biała Podlaska

Rozczarowana, zawiedziona, zniesmaczona - to zbyt delikatne określenia na tę kobietę, która zdecydowała się zostać lekarzem. Nie wiem czy nie miała innego wyboru a uznała, że będąc lekarzem może się obłowić czy rodzice jej kazali ale napewno nie powinna nim być. Nie wiem czy miała skrzyżowane palce składając przyrzeczenie lekarskie w którym jest mowa o służeniu zdrowiu i życiu ludzkiemu czy po prostu nie ma honoru i przysięgi nie stanowią dla niej żadnego znaczenia, bo napeno nie zdrowie ludzkie a pieniądze są dla niej najważniejsze w tym zawodzie. Być może jak bym poszła prywatnie i bezpośrednio przekazała pieniądze pochyliła by się nad moim zdrowiem, bo w szpitalu "jej czas jest cenny i należy za niego płacić, a jej szpital płaci, żeby być na oddziale". Jej myślenie jest na tyle ograniczone, że chyba nie wpadła jeszcze na to, że fundusze, które posiada szpital, żeby móc jej płacić pochodzi ze składek, które odprowadzają obywatele, żeby móc skorzystać z pomocy lekarza.

Opinia dodana przez: Pacjent

Łukaszyńska 40 lok. 2
Biała Podlaska

Nigdy więcej do tej lekarz nie pójdę z dzieckiem,ta doktór powinna iść już na emeryturę,nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy,tylko ciągnie pieniądze.

Alergolodzy w mieście Biała Podlaska