Filtruj specjalizacje

Alergolog Chorzów

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Ja bym Panią doktor nazwała Dr House w spódnicy, Przede wszystkim zleca badania - dużo badań(w przeciwieństwie do innych lekarzy z jakimi miałam do czynienia). Przejmuje się problemem, szuka przyczyny. Jest KONKRETNA I tego samego oczekuje od rodziców. A co do humorów a kto ich nie ma, kto jest bez wad - ale to nie powinno być istotne gdy chodzi o zdrowie i życie dziecka

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Pani doktor chyba urwała sie z księzyca. Moje dziecko zostało wypisane ze szpitala po zapaleniu oskrzeli jednak po dwóch dniach był nawrót wyladowałam u swojego lekarza ktory ponownie skierował mnie na oddzial pani doktor w związku z powyższym znalazłam nr na wypisie i postanowiłam zadzwonic do pani ordynator z pytaniem czy mozemy bezpośrednio wrócic na oddzial aby uniknac 6 godzinnego czekania na izbie przyjęc ta stwierdziła ze nie bo lekarz na izbie musi postawic diagnoze czy dziecko nadaje sie na oddzial. Lekarz na izbie stwierdził nawrót zapalenia oskrzeli z nalotem na płuca. Rano czekając na obchód wyjatkowo pojawiła sie odrazu pani ordynator z dwona rezydentkami obie z uczennic potwierdziły diagnoze z izby przyjęc jednak pani ordynator po badaniu stwierdziła ze dziecko jest zupełnie zrdrowe a reszta to moje paranoje, wazniejsze było dla niej było zbluzganie mnie dlaczego zakłóciłam jej spokój dzwonic na numer i skad go wogule mam. Odpowiedziałm ze jestem osoba wykształcona podobnie jak ona i czytam to co dostaje a na wypisie na swojej pieczątce ma numer i pomyslałam ze wrazie problemów moge sie z nią skontaktowac. Jednak nie bo numer jest raczej do ozdoby jak sie okazało. Nastepnie powiedziała ze dziecko jest przewodnione i dlatego charszczy ma kaszel i gorącze (dziecko które nie ulewa pije 20 ml wody dziennie i dwóch lekarzy wcześniej oraz rezydentki stwierdzaja zapalenie oskrzeli)Gdy skończyła obchód postanowiłam na korytarzu poprosic ją o wypis skoro mały jest zdrowy z zaznaczeniem na pismie ze nic nie stwierdziła i zostałam potraktowana jak smieć z krzykiem powiedziała ze mam iśc do sali i sie nie odzywać przy całym personelu. Do końca dnia byłam traktowana jak intróz z wybujala wyobraznia nawet pielegniarki były nastawione negatywnie w stosunku do mnie gdzie wczesniej tak nie bylo a jak weszły na wieczorny obchod z innym lekarzem to powiedziały ze nie ma co go badac bo pani ordynator stwierdziła ze jest zdrowy. Ciekawe dlaczego w takim razie dostawał augumentin dozylnie skoro jest zdrowy. Skończyło sie na tym że w nocy zrobiłam wypis na własne żądanie i wylądowaliśmy u innego lekarza który stwierdził że dziecko jest chore i na szczęście pożądnie sie nim zajął. Tak wiec według pani ordynator rodzic to smiec inni lekarze sa bezwartościowi ich decyzje także, każde dziecko jest za grube i najlepiej żeby nie piło bo po co.Bede pisac skarge do dyrekcji więc zapraszam innych rodziców którzy byli by zainteresowani dołaczeniem sie do niej a nawet zastanawiam sie nad naglosnieniem sprawy w mediach. gg 8307437

Alergolodzy w mieście Chorzów