dr n. med. Magdalena Sąda-Cieślar

Alergolog, Pediatra

Ja bym Panią doktor nazwała Dr House w spódnicy, Przede wszystkim zleca badania - dużo badań(w przeciwieństwie do innych lekarzy z jakimi miałam do czynienia). Przejmuje się problemem, szuka przyczyny. Jest KONKRETNA I tego samego oczekuje od rodziców. A co do humorów a kto ich nie ma, kto jest bez wad - ale to nie powinno być istotne gdy chodzi o zdrowie i życie dziecka

Odpowiedni specjalista na odpowiednim miejscu. Słucha, tłumaczy, szuka, drąży i znajduje przyczynę, a to jest chyba najważniejsze!

Świetny specjalista, z ogromnym bagażem doświadczeń o przeogromnej wiedzy. Kompetentny, rzeczowy i bez owijania w bawełnę i naciągania na kasę! Od 2 lat leczymy się w przychodni pod bacznym okiem pani Doktor. Jak wcześniej pisano, do humorów należy się przyzwyczaić- każdy z nas je ma! Nie spotkałam do tej pory lepszego specjalisty z zakresu alergologii. Dzięki Pani Doktor moje dziecko przestało dusić się w nocy. Dzięki niej nie było konieczności poddania dziecka usunięcia migdałów. Zawsze trafia w sedno sprawy- idealnie dopasowuje lekarstwa zarówno do pacjenta jak i do jego kieszeni (pomimo wizyt prywatnych) !!! Polecam gorąco!!!

Wspaniały, cudowny i bardzo kompetentny lekarz. Polecam z całego serca. Dzięki Pani Doktor moje dziecko przesypia (po 5-ciu latach życia całą noc). Byłam już u wielu specjalistów,żaden z nich nie potrafił pomóc mojemu synkowi. Pani Doktor postawiła bezbłędną diagnozę. A co najważniejsze - synek ją uwielbia:-))) Naprawdę godny polecenia specjalista najwyższej klasy.

Polecam Wszystkim.Lekarz konkretny, stanowczy i w pełni wzbudzający zaufanie. Dzięki niej po 3 latach męki znowu świeci słońce. pozdrawiam .

Lekarz godny polecenia!Wiedza i doświadczenie, sumienność, rzeczowość - nic dodać nic ując! Iwona z Tychów

Najmądrzejszy lekarz jakiego znam - ogromna wiedza i praktyka. Jest świetnym pediatrą i alergologiem, ale jednocześnie patrzy na pacjenta kompleksowo i zawsze szuka ( i znajduje!) odpowiedzi i rozwiązania problemu. Jest bardzo konkretna i wzbudza zaufanie. Chodzimy do niej z dziećmi od 8 lat i zawsze jest w stanie nam pomóc. Polecam w 100%!

Bardzo uprzejmy, konkretny, wspaniały specjalista a przy tym człowiek godny zaufania. Pani doktor, potrafi znakomicie określić chorobę i ja wyleczyć. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem zdrowotny, z jej zakresu.

Jest świetnym specjalistą. Chyba nie ma lepszego w alergologii dziecięcej. Na oddziale: komunikatywna, miła i pomocna. W przychodni podejście odwraca się o 180 stopni. Mało przyjemna w podejściu i komunikacji. Ale specjalista z górnej półki. Trzeba jej humory w poradni przeżyć.

moje dziecko (dzisiaj juz dorosle)zawdziecza jej zycie.Jest lekarzem ktory wie i ktoremu sie chce. w naszej pamieci na zawsze. Pozdrawiam z Oswieimia

w naszej pamieci na zawsze.
Pozdrawiam z Oswieimia