dr n. med. Magdalena Sąda-Cieślar

Alergolog, Pediatra

3,9

Bardzo nerwowa lekarka chce jak najszybciej przeprowadzic wizytę za którą płaci się w 200 zł. Himeryczna co sprawia, że dziecko traci zaufanie a nikt inny wcześniej że zbadaniem nie miał problemu. Leki przepisane przez panią Cieslar nie zdały egzaminu wizyta trwała zaledwie 8 min.Takze ja mogę podzielić się takimi spostrzeżeniami więc nie polecam bo płacąc taki pieniądz nawet powinna zmusić się do innego podejścia. Pozdrawiam.

Czas koronawirusa. Zaostrzenia zwiazane z wychodzeniem z domu, chorzy na AZS sa bardziej poddatni na zarazenie....jesli chcesz kontynuacji leczenia dziecka z CIEZKIM azs --> masz się pojawic na wizycie! dr Sąda Cieślar NIE wypisze recepty online ani nie udzieli porady telefonicznej.... Jestem totalnie zawiedziona brakiem podejscia do sytuacji.

Czas koronawirusa.
Jestem totalnie zawiedziona brakiem podejscia do sytuacji.

Ja bym Panią doktor nazwała Dr House w spódnicy, Przede wszystkim zleca badania - dużo badań(w przeciwieństwie do innych lekarzy z jakimi miałam do czynienia). Przejmuje się problemem, szuka przyczyny. Jest KONKRETNA I tego samego oczekuje od rodziców. A co do humorów a kto ich nie ma, kto jest bez wad - ale to nie powinno być istotne gdy chodzi o zdrowie i życie dziecka

Odpowiedni specjalista na odpowiednim miejscu. Słucha, tłumaczy, szuka, drąży i znajduje przyczynę, a to jest chyba najważniejsze!

Świetny specjalista, z ogromnym bagażem doświadczeń o przeogromnej wiedzy. Kompetentny, rzeczowy i bez owijania w bawełnę i naciągania na kasę! Od 2 lat leczymy się w przychodni pod bacznym okiem pani Doktor. Jak wcześniej pisano, do humorów należy się przyzwyczaić- każdy z nas je ma! Nie spotkałam do tej pory lepszego specjalisty z zakresu alergologii. Dzięki Pani Doktor moje dziecko przestało dusić się w nocy. Dzięki niej nie było konieczności poddania dziecka usunięcia migdałów. Zawsze trafia w sedno sprawy- idealnie dopasowuje lekarstwa zarówno do pacjenta jak i do jego kieszeni (pomimo wizyt prywatnych) !!! Polecam gorąco!!!

Wspaniały, cudowny i bardzo kompetentny lekarz. Polecam z całego serca. Dzięki Pani Doktor moje dziecko przesypia (po 5-ciu latach życia całą noc). Byłam już u wielu specjalistów,żaden z nich nie potrafił pomóc mojemu synkowi. Pani Doktor postawiła bezbłędną diagnozę. A co najważniejsze - synek ją uwielbia:-))) Naprawdę godny polecenia specjalista najwyższej klasy.

Polecam Wszystkim.Lekarz konkretny, stanowczy i w pełni wzbudzający zaufanie. Dzięki niej po 3 latach męki znowu świeci słońce. pozdrawiam .

Lekarz godny polecenia!Wiedza i doświadczenie, sumienność, rzeczowość - nic dodać nic ując! Iwona z Tychów

Najmądrzejszy lekarz jakiego znam - ogromna wiedza i praktyka. Jest świetnym pediatrą i alergologiem, ale jednocześnie patrzy na pacjenta kompleksowo i zawsze szuka ( i znajduje!) odpowiedzi i rozwiązania problemu. Jest bardzo konkretna i wzbudza zaufanie. Chodzimy do niej z dziećmi od 8 lat i zawsze jest w stanie nam pomóc. Polecam w 100%!

Bardzo uprzejmy, konkretny, wspaniały specjalista a przy tym człowiek godny zaufania. Pani doktor, potrafi znakomicie określić chorobę i ja wyleczyć. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem zdrowotny, z jej zakresu.