Pediatra Chorzów

ON Clinic
Chorzów, ul. Truchana 2
41-500 Chorzów

Zdecydowanie rewelacyjny lekarz! Wspaniałe podejście do dziecka a przy okazji również do rodzica. Spokojnie wszystko wytłumaczy, uspokoi rodzica jeśli ten ma jakieś wątpliwości, jest sympatyczna, uprzejma, wesoła(!), powiedziałabym również, że zdecydowana i konkretna. Spokojnie bada dziecko dokładnie i poświęca wizycie tyle czasu, ile potrzeba.Chodzimy do niej z pełnym zaufaniem, a trafiliśmy zupełnie przypadkiem.
Z całego serducha polecam!!!

Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Teresa Kleist

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Leczenie i rehabilitacja"
gen. Henryka Dąbrowskiego 55a
41-500 Chorzów

Doskonały lekarz , specjalista z życzliwym podejściem do dziecka i rodziców , zawsze pomocna sluchająca sugestii rodziców , nie można sobie wymarzyć lepszego lekarza

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Pani Doktor godna polecenia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, nawet zadawane kilka razy :) ogromna wiedza, fachowe podejście do każdego maluszka, empatyczna. Dziękujemy za opiekę nad naszą Kluseczką.

Opinia dodana przez: Ola

ulica Drzymały 10/8
41-500 Chorzów

Fenomenalny lekarz, w mojej opinii z powołania. Wybitny specjalista. Diagnozy zawsze trafne. Nigdy się nie zawiedliśmy. Korzystamy z usług Pani doktor od 2013 roku. Polecam każdemu rodzicowi.

Opinia dodana przez: Kamil C

Szpital
Zjednoczenia 10
41-500 Chorzów

Zdecydowanie polecam!Syna już leczę od 5 lat u Pani doktor i nie dam złego słowa na Nią powiedzieć.Trafiłam do niej z 3 miesięcznym synem po dużym rozczarowaniu inną "panią doktor".Dr Halabowska szybko zdiagnozowała u mojego syna uczulenie na białko mleka krowiego i przepisała odpowiednie mleko,gdy poprzednia "lekarka" kazała mi kupować w sklepach i testować na dziecku.Ma naprawdę super podejście do dzieci,zawsze trafia z diagnozą,skutecznie leczy.Syn bardzo ją lubi i z przyjemnością do niech chodzi.Jest lekarką z powołania.Lubi dzieci,potrafi do nich dotrzeć,po badaniu w nagrodę dostajemy naklejki i cukierki.Nie raz przy okazji spytam się jej,lub proszę o radę.Nigdy nie odstawi nikogo z kwitkiem.Jest naprawdę godna polecenia!:-)

Opinia dodana przez: doki80 kpdr

Inne komórki opieki szpitalnej
Władysława Truchana 7
41-500 Chorzów

Byłam dziś na wizycie u Pani doktor z moja córka i synem. Mój syn zachwycony porozmawiał porysował, córka pierwszy raz nie ryczała jak ją Pani doktor badała. Uważam że ma naprawdę super podejście do dzieci. Może nie daje od razu antybiotyków ale prosi o częste wizyty czy coś sie nie "wykluło". Naprawde nie chciało się wychodzić z pokoju lekarskiego. Polecam!

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

Polecam bardzo kompetentna lekarka, niezwykle miła i uprzejma osoba, która perfekcyjnie tłumaczy objawy choroby i przebieg leczenia

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7
41-500 Chorzów

BDB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drzymały 12/1
41500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista, polecam! Badanie USG przebiegło bez problemowo, jesteśmy zadowoleni z porady Pani doktor.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Kobylec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Na Rymera
Rymera25
41-500 Chorzów

Pani doktor bardzo kompetentna, ma dobre podejście i do dzieci i do rodziców, poświęca dużo czasu na pacjenta, kieruje na badania kiedy coś ja niepokoi. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam panią doktor, Poradnię na Rymera również.

Opinia dodana przez: Kasia