lekarz Małgorzata Sadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Świetna lekarka, bardzo uprzejma, miła, wspaniale podeszła do tematu, który inny neurolog całkowicie zbagatelizował, gorąco polecam, uważam też, że lepiej wysłać pacjenta na dodatkowe badania czy też rehabilitacje niż tego nie zrobić...dodatkowa wizyta u rehabilitanta czy tez wykonanie kolejnych badań niczego złego nie zrobi dziecku natomiast zbagatelizowanie problemu już zdecydowanie tak

Zdecydowanie NIE polecam! Nie kompetentna,a do tego nie sympatyczna. Stwierdziła u córki obniżone napięcie nerwowe i asymetrie,jak najszybciej kazała iść na rehabilitacje,jednak po wizycie u rehabilitanta okazało się,ze zupełnie nie ma takiej potrzeby,to samo potwierdził inny neurolog.Wybor tej P.doktor to najgorszy z możliwych!!!