dr n. med. Magdalena Sąda-Cieślar

Alergolog, Pediatra

Bardzo niemiła, himeryczna, nieuprzejma wręcz chamska. Nie wolno przyzwyczajać się do jej humorów, jak inni piszą. Lekarz nie może się tak zachowywać. Nie panuje nad swoimi emocjami, powinna sama się leczyc.

Świetny specjalista, z ogromnym bagażem doświadczeń o przeogromnej wiedzy. Kompetentny, rzeczowy i bez owijania w bawełnę i naciągania na kasę! Od 2 lat leczymy się w przychodni pod bacznym okiem pani Doktor. Jak wcześniej pisano, do humorów należy się przyzwyczaić- każdy z nas je ma! Nie spotkałam do tej pory lepszego specjalisty z zakresu alergologii. Dzięki Pani Doktor moje dziecko przestało dusić się w nocy. Dzięki niej nie było konieczności poddania dziecka usunięcia migdałów. Zawsze trafia w sedno sprawy- idealnie dopasowuje lekarstwa zarówno do pacjenta jak i do jego kieszeni (pomimo wizyt prywatnych) !!! Polecam gorąco!!!

Bardzo nie sypatyczna w poradni alergologicznej ale za to na oddziale bardzo miła i przejmujaca sie pacjętami

Jest świetnym specjalistą. Chyba nie ma lepszego w alergologii dziecięcej. Na oddziale: komunikatywna, miła i pomocna. W przychodni podejście odwraca się o 180 stopni. Mało przyjemna w podejściu i komunikacji. Ale specjalista z górnej półki. Trzeba jej humory w poradni przeżyć.

Bardzo uprzejmy, konkretny, wspaniały specjalista a przy tym człowiek godny zaufania. Pani doktor, potrafi znakomicie określić chorobę i ja wyleczyć. Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem zdrowotny, z jej zakresu.

Najmądrzejszy lekarz jakiego znam - ogromna wiedza i praktyka. Jest świetnym pediatrą i alergologiem, ale jednocześnie patrzy na pacjenta kompleksowo i zawsze szuka ( i znajduje!) odpowiedzi i rozwiązania problemu. Jest bardzo konkretna i wzbudza zaufanie. Chodzimy do niej z dziećmi od 8 lat i zawsze jest w stanie nam pomóc. Polecam w 100%!

Rewelacyjny lekarz. Ogromna wiedza, zaangażowanie. Zna wszelkie nowinki medyczne, a jej największą zaletą jest kompleksowe sporzenie na pacjenta, nie tylko jak na alergika

moje dziecko (dzisiaj juz dorosle)zawdziecza jej zycie.Jest lekarzem ktory wie i ktoremu sie chce. w naszej pamieci na zawsze. Pozdrawiam z Oswieimia

w naszej pamieci na zawsze.
Pozdrawiam z Oswieimia

Polecam Panią Doktor! Leczenie prowadzone przez tą lekarkę znacznie polepszyło stan zdrowia mojego synka.