Alergolog Gdynia

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Korzystałam z wizyt Pani Doktor kiedy mój syn był mały. Mieliśmy z nim dużo kłopotów. Pani Doktor wyprowadziła go na prostą. Dziś mój syn jest nastolatkiem, ale gdybym miała problem zdrowotny z synem byłaby to pierwsza osoba do jakiej bym zadzwoniła. Gorąco polecam!!!

lekarz Aleksandra Chrościcka

Alergolog, Pediatra

Sienkiewicza 7
81-374 Gdynia

Znakomity lekarz. Pomimo, że leczy moje dziecko na alergie, zawsze zwraca uwagę na inne problemy. Kompetentna i miła, nawet podczas wizyt w publicznej przychodni.

Władysława IV 38b lok. 17
Gdynia

Pan profesor jest świetnym lekarzem. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie. Kontakt z Panem Profesorem jest zawsze ciepły i serdeczny, a jego śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Natalia

Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Gdyni
Władysława IV 59
81-384 Gdynia

Bardzo mila pani doktor. Dokladnie odpowiedziala na wszystkie nasze pytania i wyjasnila watpliwosci. Bylam z 3,5 latkiem, mila i spokojna z dobrym podejsciem do dziecka. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Wisz-Wolska

Alergolog, Pediatra

Przychodnia
Armii Krajowej 35
81-366 Gdynia

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

lekarz Joanna Waszkuć- Golonko