lekarz Aleksandra Chrościcka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

3,7
3,7

Ja jestem również zaskoczona pozytywnymi opiniami na temat tej Pani doktor. Byłam u niej z córką kilka razy i owszem zleciła potrzebne badania i wyjaśniła co i jak ale podejście do małego pacjenta skandaliczne. Córa moja boi się badania gardła z patyczkiem, o czym poinformowałam panią doktor przed owym badaniem - ta zaczęła krzyczeć, że ona bez patyczka nie zbada i nawet jak córa szeroko buzię otworzyła to odmówiła zajrzenia. Krzyczała na córkę ta w efekcie wpadła w histerię (niecałe 3 latka!) i ni chciała już być nawet w gabinecie. Po tej sytuacji pani doktor podniesionym głosem "pouczyła" mnie, że dziecko należy przygotować do badania a specjalistę zawsze można zmienić. Dodam, że na wizycie był z nami również mój starszy syn (7 lat) i żeby jakoś załagodzić sytuację powiedziałam, że syn też tak kiedyś miał a teraz prozę spojrzeć jaki grzeczny - na co pani doktor przy moich dzieciach odpowiedziała - "z jednego ojca?" no K...mać. Jakim niewychowanym burakiem trzeba być, aby wygłosić taki komentarz w dodatku przy moich dzieciach. Normalnie mnie zamurowało i tylko się roześmiałam. Po powrocie do domu złożyłam na panią doktor oficjalną skargę w placówce. Nie pierwszy raz była niemiła i opryskliwa, sprawiała wrażenie, że pacjent jej przeszkadza. Zaleciła badania i zapomniała wypisać skierowań - jej błąd naprawił inny lekarz z grupy LUX MED. Nigdy wcześniej na nikogo nie składałam skargi, ale po tej wizycie córa teraz jeszcze bardziej się boi i mówi, że już nie chce do tej pani doktor iść. Nie odbieram jej szacunku z racji wykonywanego zawodu i owszem poinformowała mnie o wszystkim rzetelnie. Nie mniej jednak jestem zszokowana jej podejściem do pacjentów. Z rozmów z moimi znajomymi, którzy też mieli "przyjemność" z tą panią doktor dowiedziałam się, że również mają podobne odczucia - świetny specjalista? - OWSZEM, ale człowiek - NIESYMPATYCZNA WYJĄTKOWO. Polecam jeśli ktoś potrafi przymknąć oko na take traktowanie. Nie czepiam się strony medycznej a jedynie podejścia do ludzi chyba ogółem.

Ja z kolei zszokowana jestem opinią negatywną. Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor. Zawsze kompetentna, uprzejma, otwarta na ludzi - jest wzorem lekarza. Jej zaangażowanie w problemy zdrowotne pacjentów wychodzi daleko poza to, co można nazwać obowiązkiem. Rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale opinie tak tendencyjne jak poprzednia, mogą tylko niezasłużenie zepsuć lekarzowi reputację. Niezadowolonej pacjentce doradzam więcej poczucia sprawiedliwości!

Leczymy syna alergika już od kilku lat. Mimo wizyt prywatnych i publicznych, dopiero doktor Chrościcka podeszła do problemu całościowo. Na początku leczenia syn brał atybiotyki 5-6 razy do roku. W tym roku ani razu nie brał atybiotyku. Pani doktor ciągle się kształci i korzysta z nowych technik leczenia. Jest prawdziwym lekarzem z powołania, prosi o telefon z informacjami o wynikach badań i wynikach leczenia, sama potrafi zadzwonić do domu z pytaniem o stan zdrowia. Jedyny mankament to duże kolejki ale to problem dużej liczby pacjentów a nie pani doktor. No ...

Jedyny mankament to duże kolejki ale to problem dużej liczby pacjentów a nie pani doktor. No i przy alergii nie ma co oczekiwać efektów po pierwszej wizycie.

Znakomity lekarz. Pomimo, że leczy moje dziecko na alergie, zawsze zwraca uwagę na inne problemy. Kompetentna i miła, nawet podczas wizyt w publicznej przychodni.

Ja również odradzam. Byłam przez 1,5 roku pod opieką pani doktor. I podpisuje sie pod poprzednimi uwagami. Pani doktor NOTORYCZNIE sie spóźnia, NOTORYCZNIE rozmiawia przez tel kom podczas wizyty, wychodzi i załatwia jakieś sprawy. Odniosłam wrażenie jakby traktowała mnie z zimną wyższością. Nic nie wyniosłam z tej "opieki". I mam wrażenie że byłam niczym więcej jak kolejną "karteczą z poradą" wyrwaną z książeczki RUM.

Jest to lekarz z powołania. Jestem pacjentem Pani dr od przeszło trzech lat. Moja alergia przestała mi uprzykrzać życie - diagnoza i leczenie jest trafna. Wizyty są wystarczająco długie aby skonsultować się i poradzić w swoich problemach ze zdrowiem. Jej poświęcenie i cierpiwość wzbudza zaufanie i upewnia o dobrym wyborze lekarza. Polecam

Pani dr jest wspanialym lekarzem jak i rowniez osoba zawsze pomocna mnie i mojemu synowi. Pomaga bardzo szybko i sprawnie, jest zawsze osiagalna pod telefonem i sluzy radą. Nigdy nas nie zawiodla jezeli chodzi o leczenie. Bardzo goraco polecamy wizty u pani dr.

TO WSPANIAŁY LEKARZ BARDZO DOBRY SPECJALISTA MIŁA UPRZEJMA I DYSPOZYCYJNA W KAŻDEJ CHWILI.MOŻNA ZAWSZE PODNIEŚĆ SŁUCHAWKĘ I ZADZWONIĆ PROSZĄC O PORADĘ FACHOWĄ.ZDECYDOWANIE POLECAM. TO LEKARZ O WIELKIM OTWARTYM SERCU.WCIĄŻ SIĘ DOKSZTAŁCA ZDOBYWA NOWE DOŚWIADCZENIA CO ŚWIADCZY O JEJ POŚWIĘCENIU I UMIĘJĘTNOŚCIACH JAKO SPECJALISTY.

To jest prawdziwy lekarz, nie spieszy się , wyjaśnia dokładnie cel leczenia, podchodzi kompleksowo do problemów mojego dziecka.

Jestem pacjentem Pani Dr od lat. Zawsze ma czas dla pacjentów, nieocenioną pomocą jest możliwość kontaktu telefonicznego w sytuacji kryzysowej (miewam napady duszności i wtedy dzięki telefonowi kom. mogę skorzystać z rady Pani Doktor). Serdecznie polecam.