Pediatra Gdynia

Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 1

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast zmieniliśmy lekarza (również z NFZ), który to od razu zaczął leczyć nasze dziecko.

Opinia dodana przez: Mariano

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

Cylkowskiego 24
81-465 Gdynia

Mój 5 letnia córeczka daje się zbadać tylko pani doktor. Ostatnio przeprowadziliśmy się do innej dzielnicy, ale nadal jeździmy do placówki, w której przyjmuje dr Zielińska. Jest nieoceniona. Doskonały fachowiec, który w pacjencie widzi człowieka, a nie jednostkę chorobową.

Gdynia

Pan dr Komarnicki to najlepszy pediatra do jakiego udało nam się trafić. Ponieważ nasz córeczka po urodzeniu miała wiele problemów zdrowotnych, odwiedziliśmy całkiem sporą grupę pediatrów ... Z całego serca polecam dr Komarnickiego. Przemiły lekarz, z szacunkiem traktuję rodziców i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Ciepły, zrównoważony i wyedukowany lekarz. Nie przyjmuje na akord, każdy z pacjentów jest dla niego ważny i nie traktuje ludzi przedmiotowo. Polecam. To nasz skarb :)

Szpital im .PCK

Gdynia

wspaniały fachowiec, złota kobieta.Rozwiąże każdy problem i zawzse jest pomocna, polecam wszystkim tego lekarza.

Partyzantów 34/6
81-423 Gdynia

Godna polecenia, kompetentna, rewelacyjne podejście do dzieci, mało już jest takich lekarzy, mam ogromny szacunek i zaufanie

Opinia dodana przez: Anna

Clinica Medica
Staniszewskigo 1
Gdynia

Przemiła i kompetentna Pani Doktor! Naprawdę takiego lekarza szukałam dla swojej córeczki. Konkretna, odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, trafnie stawia diagnozę i przepisuje właściwe leczenie. Jej wizyta była jak powiew wiosny, choć zima za oknem . Cudowna odmiana po tych wszystkich doświadczeniach w przychodni i prywatnych wizytach domowych lekarzy, którzy bombardują dzieci antybiotykami.

Opinia dodana przez: Małgorzata K.

Przemysława 10
81-509 Gdynia

Lekarz z pełną klasą, spokojem. Godny polecenia, w 100% zaufania! Diagnoza zawsze szczegółowa i trafna (to najważniejsze)!

Opinia dodana przez: ewa

dr Hanna Kawalec

Wizyty domowe, Pediatra

VITAMINA Gab. Lek.
Śwoetojańska 49/17
81-391 Gdynia

Zdecydowanie polecam Panią Dr H. Kawalec. Rewelacyjne podejście do małego pacjenta. Wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań, rozmawia z małym pacjentem. Kiedy byłam z moim prawie 6-letnim synkiem, zwracała się do niego, zadawał pytanie jemu.... Super. Cierpliwa i przemiła osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)

Profesjonalizm plus zaangażowanie. Polecam :)

Pediatrzy w mieście Gdynia