Alergolog Grodzisk Mazowiecki

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Pani doktor ma żelazny zestaw leków, każdemu pacjentowi przepisuje praktycznie to samo. Nie objaśnia choroby, nie sprawia wrażenia zainteresowanej pacjentem. Szybko i spranie wypisuje recepty i ..następny pacjent proszę.

Kilińskiego 5 lok. 4

Witam,

Witam,
w dniu dzisiejszym byłem z nastoletnim dzieckiem u Pana "doktora". Syn miał wrażenie spuchniętego gardła, ból, zatkany nos, prawe ucho, powietrze łapał z wielkim trudem, widok tego meczenia sie mojego dziecka był OKROPNY. "lekarz" zaś to wszystko podsumował tym, iż chłopcy w tym wieku ganiają za piłką, bądź innymi atrakcjami, i nie zważają na swoje dolegliwości, a z takimi narzekaniami spotkał się po raz pierwszy. według niego to choroba "duchowa" a nie fizyczna. Po swojej wymowie odprawił nas z witaminą A, dla nawilżenia gardła i kazał poczekać 10 dni! kolejne 10 dni meczarni?!?! i to ma być sposób na uleczenie? dodam również, że te objawy utrzymują sie od prawie tygodnia, i nie mają zamiaru same odejść. Po tej wizycie wcale nie dziwi mnie brak kolejki do owego "specjalisty". Na koniec dodam, że jeżeli ktoś zdecyduje sie na zasiEgniecie pomocy u tego pana, niech idzie ze zdrowym gardłem, ponieważ żeby pan "doktor" usłyszał o czym mu mówimy, trzeba głośno mówić, w przeciwnym razie co chwila usłuszymy głośne "co" i "słucham" z ust naszego "uzdrowiciela" Jednym słowem jezeli macie problem, to zdecydowanie nie polecam, szkoda marnować czas, który moglibysmy spędzić u kogoś, kto nam pomoże.

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz! Nie tylko alergolog, ale też pulmonolog. Jedyny, który słucha tego, co mówię, a nie patrzy tylko na wyniki testów. Dzięki jej zaleceniom mogę normalnie funkcjonować z astmą. Polecam!

lekarz Jadwiga Rychlicka

Pulmonolog, Internista