Alergolog Gryfice

lekarz Elżbieta Matusz

Pulmonolog, Pediatra

gabinet prywatny

Gryfice

NIE POLECAM !!! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak bezczelnego lekarza. Niezdążyłam wejść do gabinetu a już mi zwróciła uwagę, że zbyt wolno idę z dzieckiem a jej szkoda na to czasu. W gabinecie pierwszymi zdaniami nakrzyczała na mnie, że niewyraźnie wymówiłam imię dziecka (szok!!!). Z sekundy na sekunde było coraz gorzej. Nasza "przygoda" trwała dosłownie kilka minut, ponieważ zachowywała się jak wariatka. Dostałam zlecenie od lekarza innnej specjalizacji ŻEBY SKONSULTOWAĆ się z lekarzem alergologiem aby WKLUCZYĆ alergie. Jeżeli by stwierdziła po rozmowie , że pod dziecko nie ma żadnych alergii ( taki był cel wizyty) a nie krzyczała na mnie i na dziecko, że się odzywa oraz ja źle mówie i przeszkadzamy w przeprowdzeniu wywiadu można byłoby rozstać się jak normalni ludzie. Na koniec powiedziała mi żebym sie w końcu zacząła interesować dzieckiem (choć uważam się za osobę nawet zbyt wrażliwą). Nie jestem w stanie opowiedzieć dokładniej całej sytuacji która się wydażyła bo ciągle jestem w szoku tym bardziej, że nie była to zwykła wizyta w ramach NFZ lecz prywatna wizyta.
Uważam, że "ona" (do mnie również zwracała się na TY) potrzebuje SZYBKIEJ pomocy lekarza psychiatry.

Opinia dodana przez: DOROTA

Armii Krajowej 39a lok. 5
72-300 Gryfice

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi ...

choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Opinia dodana przez: Wojtek

Broniszewska 32a
72-300 Gryfice

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są refundowane, a wykonwywane prwyatnie przez tę lekarkę.
Można odnieść wrażenie że chodzi tylko o pieniądze i wizytę prywatną. Już nigdy tam nie pójdę gdyż chcę pozostać w zdrowiu i bogactwie.

Niechorska 25b lok. 1

lekarz Małgorzata Wiśniewska