lekarz Elżbieta Matusz

3,5
3,4
3,4
3,3

NIE POLECAM !!! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak bezczelnego lekarza. Niezdążyłam wejść do gabinetu a już mi zwróciła uwagę, że zbyt wolno idę z dzieckiem a jej szkoda na to czasu. W gabinecie pierwszymi zdaniami nakrzyczała na mnie, że niewyraźnie wymówiłam imię dziecka (szok!!!). Z sekundy na sekunde było coraz gorzej. Nasza "przygoda" trwała dosłownie kilka minut, ponieważ zachowywała się jak wariatka. Dostałam zlecenie od lekarza innnej specjalizacji ŻEBY SKONSULTOWAĆ się z lekarzem alergologiem aby WKLUCZYĆ alergie. Jeżeli by stwierdziła po rozmowie , że pod dziecko nie ma żadnych alergii ( taki był cel wizyty) a nie krzyczała na mnie i na dziecko, że się odzywa oraz ja źle mówie i przeszkadzamy w przeprowdzeniu wywiadu można byłoby rozstać się jak normalni ludzie. Na koniec powiedziała mi żebym sie w końcu zacząła interesować dzieckiem (choć uważam się za osobę nawet zbyt wrażliwą). Nie jestem w stanie opowiedzieć dokładniej całej sytuacji która się wydażyła bo ciągle jestem w szoku tym bardziej, że nie była to zwykła wizyta w ramach NFZ lecz prywatna wizyta.
Uważam, że "ona" (do mnie również zwracała się na TY) potrzebuje SZYBKIEJ pomocy lekarza psychiatry.

Pani doktor jak każdy lekarz ma swoje życie więc nie dziwię się że nieraz ma dosyć mam. My szukamy pomocy to zrozumiałe ale nie piszmy że Pani doktor jest nie miła, arogancja czy coś w tym stylu. Zawsze wysłucha udzieli informacji stara się znaleźć czas na przyjęcie pacjenta. Moje dzieci są pod opieką pani doktor od urodzenia i jak do tej pory jestem zadowolona trwa to już 9 lat . Polecam.

Bardzo polecam Panią doktor mój Kubuś jest dzięki niej zdrowy. Miła i uprzejma osoba . Jeszcze raz dziękuję Pani Elu.

Pani Matusz to moja ulubiona lekarka.Zawsze miła i uśmiechnięta.Nie ignoruje żadnych objawów.Z miłą chęcią się do niej wybieram.Widać,że robi to co kocha.

Nie mam pojecia skad te negatywne komentarze. Pani Doktor to złota kobieta. Bardzo kompetentna. Zawsze znajdzie czas, wszystko wytlumaczy. Zapisuje odpowiednie leki, zawsze znajdzie tanszy odpowiednik. Cala moja rodzina leczy sie u Pani doktor Matusz. Szczerze polecam

Nie wiem skąd negatywne opinie, dzisiaj byłem na oddziale z dzieckiem. Pani bardzo miła i uprzejma, zbadała, przepisała leki i wszystko wyjaśniła. Co do diagnozy i leków przepisanych się nie wypowiadam bo się nie znam ale ogólnie b. dobre wrażenie.

Kompetentna, uprzejma pani doktor. Świetnie zna się na swoim fachu. Chodzę do niej od kilku lat i złego słowa nie można powiedzieć. Miła zarówno w gabinecie prywatnym jak i NFZ.

Miła zarówno w gabinecie prywatnym jak i NFZ.

Ja też mam niemiłe wspomnienie z tą panią doktor. Miałam okazję skorzystać dwa razy z jej usług. Raz prywatnie, raz na nfz. W pierwszym przypadku milutka, grzeczna, uśmiechnięta, porozmawiała, zbadał dziecko itp. Niestety po wizycie na nfz całkowicie zmienilam o tej osobie zdanie! porażka! Zaczęła od słów "szybko bo nie mam czasu", do dziecka podeszła przedmiotowo a nas rodziców potraktowała jak 15-latków z pretensjami do nas czym 8-mio miesięczne dziecko może się męczyć?! i czego my od niej chcemy? Brrrr... na następnej wizycie stwierdziła że dziecko ma wadę serca i wydała skierowanie do kardiologa bez żadnych wyjaśnień. Oczywiście żadnej wady serca nie ma, dziecko jest zdrowe! okazało się że zdjęcie klatki piersiowej na które skierowała nas Pani doktor zostało źle wykonane i stąd powiększona sylwetka serca, ale po co ponownie wykonać zdjęcie jak można zdiagnozować wadę serca! Obyśmy już nigdy nie trafili na tą kobietę. Odradzam

Bardzo miła Pani Doktor. Zawsze uśmiechnięta, pożartuje i ma bardzo dobre podejście do naszego synka :) Zawsze odbierze telefon, nawet jak jest na ważnym wyjeździe... Polecam w 100 %. Stała pacjentka z synkiem.

potwierdzam negatywne opinie o pani dr. dodam ze ma gdzieś opinie rodziców. dziecko żle reagowało na leki które przepisywała. bardzo zle wspominam leczenie dziecka u tej pani teraz lecze dziecko u pani dr w kolobrzegu ktora jest niedosc ze o polowe tansza to jeszcze mila i kompetentna.