lekarz Elżbieta Matusz

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

jeszcze nigdy nie spotkałam tak nieprzyjemnej osoby, może jako lekarz jest dobra, ale jako człowiek po prostu okropna osoba, bez podejścia do dzieci, odzywki podniesionym tonem typu, "czego wyjesz, ty mazgaju" itp. być może w gabinecie prywatnym byłaby milutka bo można wyciągnąć kase, ale na NFZ brak słów

Pani dr Matusz to niezwykła kobieta, od kiedy pamiętam chodziłem do różnych lekarzy, którzy mi w ogóle nie pomagali. Dopiero ona dała mi odpowiednie leki, zaproponowała odczulanie. Jak najbardziej polecam :)

Doskonały fachowiec,kompetentna i miła,świetne podejście do dzieci.

Doskonały fachowiec,kompetentna i miła,świetne podejście do dzieci.

Jak chodzisz prywatnie jest miła pomocna i wogóle ale jak tylko pójdziesz na kasę chorych to brak słów trzy razy odmówiła mojemu dziecku pomocy jako lekarz przysięgała pomoc w każdej sytuacji -POPROSTU MAKABRA

Mój syn był leczony przez Panią Doktor przez kilkanaście lat, bardzo nam pomogła/astma oskrzelowa/ Teraz syn już jako dorosły czlowiek nie wyobraża sobie by mógł leczyć go inny lekarz. Bardzo sie cieszymy, że Pani Doktor od niedawna prowadzi też leczenie osób pełnoletnich. Życzliwa, kompetentna, zawsze uśmiechnięta,ciepła i serdeczna.

Takiego kompetentnego, uczciwego i serdecznego lekarze tylko ze swieca szukac. Pani doktor zawsze nam pomaga w potrzebie. Po prostu specjalista w tym co robi

BARDZO DOBRY LEKARZ BYLAM Z DZIECKIEM PARE LAT TEMU A TERAZ Z DRUGIM POMÓGL KAZAŁ ZROBIC WYNIKI DAL ANTYBIOTYK GDZIE INNI PODAWALI NIE TAKIE JAK TRZEBA JESTEM ZADOWOLONA A PANI DOKTOR BARZO MILA POLECAM

Osoba bardzo kompetentna na odpowiednim stanowisku, bardzo uprzejma i budzaca zaufanie....jak najbardziej osoba godna polecenia ;)

Jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.Wizyta publiczna,ale niejeden nie jest taki w gabinecie prywatnym.Tak trzymać !!!

Jeżeli ktoś potrzebuje porady tego specjalisty to polecam tą panią doktor.Wspaniały człowiek i lekarz!