lekarz Elżbieta Matusz

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

nie polecam, ja uważam że pani Elżbieta jest przereklamowana, byłam u niej z dzieckiem które miało alergie na mleko, ale ona stwierdziła ze alergii niema.

Złoty człowiek, kobieta konkretna, elokwentna, fantastyczna i kochana. Juz mialam oddawac kota do schroniska ale dzieki odczulanu zaleconemu przez dr Matusz mam w domu hodowle pieknych kotow syberyjskich. Dodam, ze wspaniale leczy moje dzieci.

Bardzo miła Pani Doktor. Zawsze uśmiechnięta, pożartuje i ma bardzo dobre podejście do naszego synka :) Zawsze odbierze telefon, nawet jak jest na ważnym wyjeździe... Polecam w 100 %. Stała pacjentka z synkiem.

Bardzo miła Pani doktor zna się na Swojej robocie. Polecam rodzice Marysi z Łobza.

Pani Doktor może i jest miła i sympatyczna ale na wizytach w prywatnym gabinecie lekarskim. Co do wizyt w poradni w szpitalu obsługuje pacjentów jak na taśmie produkcyjnej, byle szybko. Jest nie uprzejma rodziców traktuje jak gówniarzy. Na zadane pytania odpowiado chamsko albo wogole nie odpowiada. Szczerze nie polecam.

Bardzo miła osoba a do tego kompetentna,dokładna,rzeczowa. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona,napewno w razie potrzeby bedziemy sie kierować po pomoc do Pani Doktor. Poświeca duzo czasu na pacjenta, robi dokłaadny wywiad ,co jest bardzo wazne przy postawieniu właściwej diagnozy. Polecam wszystkim.

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor(po prostu profesjonalistka), dokładnie wytłumaczyła jak leczyć Naszego Patryczka, są efekty!!!!Dziękujemy Pani Doktor.

Milutka dla znajomych, a dla innych póki ma dobry humor i kiedy się nie zadaje pytań. Byłam świadkiem jej wyżywania się na pacjentach i obrażania ich. Nie polecam, można się porządnie zawieść.

następna zarozumiała pani doktor!!! większość lekarzy myśli że są nie wiadomo kim, traktują pacjentów jak zło konieczne, a to przecież oni powinni być dla nas a nie my dla nich! jest arogancka, mówi do pacjenta per TY, może na tym poprzestanę bo będzie się pani doktor czkać!!! NIE POLECAM TAKIEGO LEKARZA!!!

następna zarozumiała pani doktor!!!
NIE POLECAM TAKIEGO LEKARZA!!!

Ja też mam niemiłe wspomnienie z tą panią doktor. Miałam okazję skorzystać dwa razy z jej usług. Raz prywatnie, raz na nfz. W pierwszym przypadku milutka, grzeczna, uśmiechnięta, porozmawiała, zbadał dziecko itp. Niestety po wizycie na nfz całkowicie zmienilam o tej osobie zdanie! porażka! Zaczęła od słów "szybko bo nie mam czasu", do dziecka podeszła przedmiotowo a nas rodziców potraktowała jak 15-latków z pretensjami do nas czym 8-mio miesięczne dziecko może się męczyć?! i czego my od niej chcemy? Brrrr... na następnej wizycie stwierdziła że dziecko ma wadę serca i wydała skierowanie do kardiologa bez żadnych wyjaśnień. Oczywiście żadnej wady serca nie ma, dziecko jest zdrowe! okazało się że zdjęcie klatki piersiowej na które skierowała nas Pani doktor zostało źle wykonane i stąd powiększona sylwetka serca, ale po co ponownie wykonać zdjęcie jak można zdiagnozować wadę serca! Obyśmy już nigdy nie trafili na tą kobietę. Odradzam