Alergolog Inowrocław

Inowrocław

Jestem mamą dwójki dzieci i ze starszym miałam problemy od urodzenia z alergią pokarmową (kolki do dwóch lat), tzn cały czas wszyscy lekarze przypuszczali, że skaza białkowa, alergia pokarmowa, ale nikt nie pofatygował się żeby zrobić testy lub inne badania, bo dziecko nie ma skończone trzech lat. Obecnie syn ma 4lata i faktycznie wyrósł z tego, ale co ja z nim przeszłam i on się namęczył to tylko my wiemy:(. W grudniu 2012 urodziłam córeczkę, i powtórka z rozrywki, tyle że córka ma jeszcze duże zmiany skórny oraz częste zapalenie oskrzeli i płuc, wtedy dostałam namiar do pani dr. Kuleszo i strzał w dziesiątkę. To własnie pani doktor stwierdziła, że bez badań i testów nie zacznie leczyć bo musi wiedzieć w jakim kierunku ma leczyć. Po wynikach, odpowiednia dieta, odpowiednie leki i bez porównania, i to własnie pani dr Kuleszo powiedziała, że starsze dziecko powinno mieć testy zrobione i podjęła się tego. Z pewnością polecam, wysłucha wytłumaczy i uważam, że to lekarz z powołania:) dziękuję pani Doktor:)

Opinia dodana przez: Ania

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52
Inowrocław

Witam..mój syn Przemek ma prawie 18 lat i od 16 leczy go tylko Pani doktor Ewa.Dwa razy uratowała syna przed śmiercią po diagnozach metodą na ,,chybił trafił,, innych lekarzy, również prywatnie przyjmujących.Teraz leczy moje wnuki.Bardzo fachowa,kompetentna,cechy prawdziwego lekarza.Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy noc(3.00 w nocy), czy w czasie wyjazdu służbowego, czy w czasie urlopu, mając wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić.Nigdy nie zdarzyło się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą, lekiem itp.Takich lekarzy niestety brak.Ponieważ opinia moja jest prawdziwa mogę podpisać się z imienia i nazwiska. Polecam Panią doktor wszystkim zatroskanym mamom, które faszerują swoje dzieci nietrafionymi lekami i narażają swoje dzieci na utratę zdrowia a czasem i życia nietrafionymi diagnozami pseudo lekarzy .

Opinia dodana przez: Nell Polgert-Martwijczuk

dr n. med. Zyta Szumlańska

Laryngolog dziecięcy, Foniatra

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Pediatra

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.

Mickiewicza 58
Inowrocław

Stanowczo nie polecam Pani doktor. Na wizycie nawet nie spojrzała na dziecko. Na moje watpliwosci co do uczulenia na czekoladę stwierdzila "to nie dawac czekolady". Poprosilam o testy stwierdzila ze mam zrobic na własną rękę prywanie bo ona skierowania nie da. Paranoja

Opinia dodana przez: Alina

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Alergolodzy w mieście Inowrocław